Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan/Hol tudnék beszélni...

Hogyan/Hol tudnék beszélni Emma Watsonnal?

Figyelt kérdés

Már vagy 5 éve nem tudom őt elfelejteni...És nem vagyok a filmjeinek a rajongója, de ő maga nagyon tetszik és szeretném megismerni, beszélni vele ...Voltak már barátnőim közben, de mégis mindig bennem van, hogy szeretném megismerni. Hogyan/hol tudnék vele beszélni? Bár tudom, hogy szinte lehetetlen, és nem vagyok már tinédzser, de mégsem bírom őt elfelejteni...Vannak olyan helyek ahol azért el lehet csípni egy beszélgetés erejéig talán az ilyen híresebb embereket?



[link]


2011. júl. 30. 16:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát lehetséges, hogy fennvan valahol, viszont szerintem az ilyen híres emberek álnéven vannak fenn, vagy ha nem is álnéven nem túl feltűnő profillal. Annyi hamis profil van, hogy nem is érdemes neten megpróbálni valakivel felvenni a kapcsolatot, kitudja kivel levelezgetnél...

csak élőben lenne valahogy jó az iylen dolgokat lebonyolítani...

2011. júl. 31. 20:37
 12/13 anonim válasza:
53%

HY!


Hogy lehetsz egy olyan emberbe szerelmes akit nem is ismersz? Egyébként meg (elképzelhető),hogy csak azét szép,mert 1 kiló vakoltba fejelget minden reggel,délben!

2011. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ismered azt a szót hogy cracker?


Nah ha ezt kitanulod akkor gyerek játék lesz felkeresni őt az interneten:)!


Nekem hihetsz már 2 éve csinálom ezt xD

2011. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!