Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek SP[Éder Krisztián]...

Szerintetek SP[Éder Krisztián] meleg?

Figyelt kérdés

Ha igen,ha nem indoklást is légyszi...

tudom,hülye kérdés,de mindig azt hallom hogy SP így meleg meg úgy meleg,de nem értem miböl gondolják...

Ezért vagyok kiváncsi,h. ti mit gondoltok erröl?!...


2011. okt. 5. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Sajna van egy olyan érzésem h nem az...

Csak hát a normális srácok nem tudják hova tenni. A srác összevissza nyáladzik és a kis pipik a leopárdmintás rucijukban a tűsarkaikkal egyetemben bomlanak utána. így aztán egyszerűbb azt mondani, hogy meleg és így meg is van nyugtatva a kis lelkük világa...

És hogy ezt mire alapozom? Kíváncsiságom miatt elmentem egy koncertjére (soha többet másodszor). És hát ugye a szem a lélek tükre. Az ő szemébe az van írva: ,,jól van, tudom h legszívesebben kibújnátok a bugyitokból itt a színpad előtt csak, hogy megtetszetek nekem és ez így van rendjén..." Fújj még a hideg is kiráz ha visszaemlékezek...

14/L

2011. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
nem, nem meleg. mindenki beállítja őt meg fluort melegnek, pedig csak normális emberek. jó igaz,hogy nyálas zenéket csinálnak, de attól még nem b*zik. régen csak rappet írtak, és azok közt volt egy pár jó zene, akkor senki se mondta rájuk hogy meleg.. csak hát a sok kis hülye (már elnézést a kivételektől) tini beállítja melegnek..egyszer valaki elkezdte, aztán terjed mint a vírus:/ mint a tornacipő, meg ice watch karóra meg fila táska:D
2011. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem meleg, de attól még rühellem, mint a sz@rt...

Felőlem inkább lehetne meleg (azzal semmi bajom nem lenne), minth "zenél" -_-

2011. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
56%
Egyik ismerős dolgozik vele a klipjein, és ő azt mondta, hogy csőmeleg...
2011. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Ez már vagy az ezredik kérdés, de komolyan! Nem meleg! De ha annyira tudni akarok akkor kérdezd meg tőle...(nem vagyok rajongója, de nem szeretem ha leb*zizzák)
2011. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

szerintem sem az...épp ezért tettem fel a kérdést.

nem értem mért b*uzizzák...o.O

2011. okt. 7. 18:49
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetne békén hagyni őt?Nem azt mondom hogy szeretem,vagy ilyenek,mert nagyon távol áll tőlem a zenéje,de azért ez már idegesítő,hogy minden 3. kérdés ilyenekről szól hogy szerinted b*zi-e vagy sem.Könyörgöm ő is egy ember,azért meg vannak a jogai,és amúgy is ha az,akkor az csakis rá tartozik.
2011. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
nem az, de ez nem változtat a tényen, hogy egy hülye majom
2011. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
33%
Valóban vannak jogai az embernek de az létfenntartással össze nem egyeztethető dolog esetében érvényét veszti.Már pedig a Buzdulás az hajlam és nem betegség amit gyógyítani csak baltával lehet.
2011. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
70%
Sajnos nem az.
2011. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!