Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Benedict Cumberbatch (Sherlock...

Benedict Cumberbatch (Sherlock) jó pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 21. 09:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
ez a csávó úgy néz ki mintha átesett volna pár arcplasztikán amit jól elrontottak.
2011. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem sem néz ki jól, de a húgom és az osztálytársai odavannak érte. Gondoltam kiírom kérdésre, hogy nekem ennyire rossz az ízlésem vagy a 16 éves lányoknak?
2011. okt. 26. 11:43
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Én 20 éves lány vagyok, és ó igen, jó pasi :) Először szörnyen rondának tartottam, de sherlock holmesként nagyon dögös!
2012. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Egyetertek az utolsoval. A szinesztöl vmiert a hideg futkos a hatamon, de a Sherlockban... Ohh.... Dögös. :D

es 21 vagyok :D

2012. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ú, hát akkor nekem nincs ízlésem?
2012. febr. 1. 13:08
 6/24 Lilsy ***** válasza:
88%

én is csatlakozom: először - Te jóó ég!

aztán Sherlock-ként: hmm... :)

2012. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Hozza kell tenni, hogy a Sherlockban alaposan el van maszkirozva... De attol meg nagyon bejön. :D

4. voltam

2012. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szépfiú a valóéletben az biztos. De én nagyon jólelkűnek,és kedvesnek látom nem egy elszállt nyálgép, szóval ezzel egészen jól ellensúlyozza nem mindennapi külsejét. Szóval aranyos. Sherlock-ként jól át van alakítva,és úgy meg nagyon dögös, sőt szexi, bár ez biztos Holmes hatalmas intelligenciája miatt tűnik így :)
2012. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nekem sem jött be, bár már akkor is megfogott az arca, érdekesnek tartottam. Most, hogy rákattantam a Sherlockra, és ezáltal jobban megnéztem őt is, már szépnek is látom. :)


De valóban sokat hozzátesz ilyenkor a karakter, amit eljátszik az illető. Sok példát lehetne erre mondani, más sorozatokból is.

Amúgy B.C. a Sherlockban szerintem kifejezetten dögös. Számomra elsősorban Sherlock személyisége rendkívül vonzó ( a különcség, az intelligencia, stb.), de emellett szerintem jól áll neki ez a sötét haj, szexi ruhákat visel, elég magasnak is tűnik... Ja és a hegedűvel is elég szexi. ;)



Egyébként a második évad első részében van egy mondat, ami emlékeim szerint magyarul kb. ezt jelenti (egy nő mondja neki):

Micsoda arccsontok! Ha pofon vágnám, megvágnám magam!

:DDD

2012. ápr. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is Sherlockként jó pasi, az elegáns ruhák, és a karakter jelleme sokat hozzátesz. :)
2012. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!