Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet kapni Magyarországon az...

Lehet kapni Magyarországon az One Direction könyvét?

Figyelt kérdés
Magyarországon lehet kapni ezt a könyvet? És, ha igen akkor hol?? És érdemes megvenni? Előre is köszi a válaszokat :)))
2012. márc. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ilyen előadóktól meg sztároktól könyveket venni, nem tudnak írni, nem véletlen nem is ezzel foglalkoznak.
2012. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg van a Forever Young és a Dare To Dream, mindkettő angol nyelven van és mindkettőt a Booklineról rendeltem. :) Szerintem megéri, de végülis attól függ kinek mennyit érnek meg. Együtt több, mint 12 ezer forintba kerülnek, szóval csak akkor vedd meg, ha komolyan szereted őket és nem csak egy fellángolás.

[link]


[link] :)

2012. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de nem is ők írják a könyvet, hanem róluk írnak, de mind1

és ahogy az előttem hozzászóló is írta, csak akkor vedd meg, hogyha tényleg nagyon szereted őket. nekem több ezer forintot nem ér meg egyik sztár-nak sem a könyve, szerintem

2012. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek írom, hogy a Forever Youngban egy-egy témában mindegyikőjük hozzászólásából áll a könyv, nem róluk írják. A Dare To Dreamben pedig mindegyikőjük 50 oldalban mesél az X-factor előtti életéről, szóval ne oszd itt az észt, úgy, hogy nem tudod miről van szó.
2012. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!