Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek T. mills nagyobb,...

Szerintetek T. mills nagyobb, felkapottabb énekes lesz?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi h ki mit gondol,lesz e belőle nagyobb sztár csinálva,vagy ő nem engedné és elégedett annyi rajongóval amennyi már most van neki? ami valljuk be nem olyan sok (nincs reklámozva pl az itthoni csatornáknál sem)
2012. jún. 5. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ennél híresebb már nem lesz. én amúgy imádom őt :)
2012. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énis,nagyon.. :))
2012. jún. 8. 15:30
 3/4 raamiii válasza:
tudom picit késve reagálok.:D de amugy T.mills csak itthon nem annyiraismert sőt. de kint pl Amerikában nagyon is az most épp turnézik agusztusig (Vans Warped Tour) és mindennap másik városban van.de agusztusban pedig elméletileg Braziliába és Chilébe megy de ha jól tudom Ázsiába is fog menni.szoval egyre hiresebb lesz csak sajnos itt nem ismerik annyian.:S
2012. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg nincs reklámozva! Remélem nem találják meg és nem lesz olyan akit mindenki ismer mert az úgy szar. Jó ez így neki. Nem kellenek a boltba T. Mills-es tolltartók, táskák, füzetek és nem kell, hogy minden 10 éves kislány őt hallgassa. Maradjon csak ilyen mint most.
2012. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!