Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti bírjátok Puzsér Róbertet?

Radnay Erica kérdése:

Ti bírjátok Puzsér Róbertet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit bírtok benne, ha nem akkor mit nem ????

2012. júl. 2. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
csak annyira mint a hányást az út közepén! az is csak egy tudatlan mókamiki aki teszi az arcát!!! de rosszakra aszondja a bolond h jó XD és fórdítva ....
2012. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

nem,túlzásba viszi a kritizálást, és nem kellene neki ennyire lealáznia, sértegetnie a másikat, vmi gond van az agyában, régen őt tuti kiközösítették csúfolták cikizték stb és ezért lett ilyen mogorva f*sz felnőtt korára.

Am meg jól felkapták ezt a nyomorékot,pedig ezelőtt nem is tudták h létezik most meg -_-

2012. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Összeségében bírom, jókat nevettem rajta a csisz idején, de amit Cometen levágott, az sok volt nekem egy ici-picit.
2012. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Eleinte bírtam, mert sokszor igazat mond, csak aztán, mikor lehúzta a az Batman filmet a mokkába, akkor jöttem rá, hogy egy id*óta. Nem azért mert nem tetszett neki, hanem mert baromságokat beszél, s csak azt hiszi neki lehet igaza. Rohadtul arrogáns, néha igaza van, néha meg oltári nagy baromságokat mond. Az ízlése is sz*r.
2012. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kai10 ***** válasza:
59%
Nem nagyon... Mindenkit leszól, azt is akit nem kéne. Nem tud értékelni semmit.
2012. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Igen, bírom. A stílusa valóüban kemény és olykor bántónak hat, viszont ha elvonatkoztatunk attól, AHOGY mond valamit és arra figyelünk, AMIT mond, döbbenetes igazságokat hallunk. A vidóblogjában nagyon nagy igazságokat mond ki, jól érvel és teljesen rendben van szerintem a szemléletmódja. Abban is tök igaza van pl. hogy őt azért éri annyi negatív kritika, mert a kritizált ember az ő személyét kezdi el támadni, nem pedig a véleményét, ami amúgy az intelligens vita alapfeltétele. Számomra a leghitelesebb mai médiakarakter.
2012. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
lofszt a plzmát jónak találta mikor minden 3.ik ember művel ilyen rappet hagyukkmár ez egy fluugos gazdag senkiházi
2012. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
58%
Gyűlölöm, mert egy szánalmas, arrogáns, s**gfej paraszt az egész ember. Tényleg néha igaza van, de van más módja is, hogy elmondja a véleményét. Szánalom ez az ember. -.-
2012. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Először bírtam, mert úgy tűnt, hogy valaki végre megmondja a véleményét a semmire nem jó celebekről. De aztán egy idő után már arrogáns volt, és szerintem ő is élvezte, hogy ő a nagy őszinte, és pár videóban, amit láttam vele, ő maga is ugyanolyan rondán beszélt tévében, vagy elég közönséges dolgot mondott, hogy már nem tudom, mire fel a nagy kritizálása. Meg megkeseredettnek is tűnik. Mármint el sem tudom képzelni, hogy valami tetsszen neki. Olyan, mint Fáy Miklós. Kész, sz*r a világ, minden művész/műsor/bármi igénytelen... én ehhez túl optimista vagyok.
2013. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Róla is, meg Fáyról is mindig az jut eszembe, hogy egyszer felsoroltatnám vele az 50 kedvenc filmjét pl, hogy mi az, ami tetszik neki?
2013. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!