Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mik ezek az 1D-s blogok?...

Chrishu kérdése:

Mik ezek az 1D-s blogok? Miről szólnak? Miért van belőlük olyan sok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
En peldaul papirra irom...
2012. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első: Igen én is észrevettm, hogy divat könyvet írni. Azt nem tudja véletlenül valaki megmondani, hogy ezek miről szólnak?
2012. szept. 18. 17:19
 3/7 anonim válasza:
38%
Általában arról szólnak. hogy egy (vagy több) csaj összejön az "író" kedvenc bandatagjával... általában mindegyik kb. ezt fejti ki...remélem kicsit segítettem :DD
2012. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Vannak jó 1D blogok, de manapság már az is FanFiction (egy fajongó által kitalált történet) ír, akinek egyébként semmi tehetsége hozzá, de vannak barátnői, akik mindig oda kommentelik, hogy "úúú de jó lett, kövittt <3333". Sajnos. De vannak a tehetségek, akik nem felületes történetet írnak, hanem egy kidolgozott esemény sorozatott írnak le.


Sok olyan történet van amiben az átlagos lány elmegy kávét venni, majd véletlenül egy 1D-s tag neki megy, leönti, haza viszi, majd happy end 2 rész után összejönnek, majd a lány hirtelen amnéziás lesz, mert elüti egy valami. A vége vagy az, hogy meghal és szerencsétlen One Direction tag, magába fordulva éli le az életét vagy gyermekük születik, de az nem ennyire gyakori.

Persze ezek között is van jó, kiemelkedő, de általában a legtöbbjük erről szól és tele van rövídítésekkel, helytelen írással.

2012. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyeség az összes, csak arról szól hogy az 1d fanlibák hogy nyáladzanak azokra a hugyos kölykökre :DD
2012. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eggyet értek az elöttem kommentezők nagy javával. Nem tudok írni, mert egyszerűen nincs hozzá tehetséfem, van egy barátnőm aki ír egy ''ván dájreksönös'' blogot, és megmondtam neki hogy ritka szar. Nem vagyok ''Directioner'' de van pár jó számuk, és pár hete rábukkantam, egy ''Fanatic'' blogra. Hát baszott jó! a csaj mér befejezte és van rész bővel, úgyhogy most ellátam magam kb 1 hónapra. Szerintem a háromnegyede az ilyne blogoknak ritka szar! De, van kivétel! És ha én egyzser rátalálok.. :D Nah szal adok linket, olvass bele baszott jól ír! XDD [link]
2012. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolso kerdesedre a valaszom: azert van beloluk ilyen sok mert sok lanynak akik szeretnek irni lehetoseguk nyilt arra hogy a kedvenceikkel kapcsolatban szojjek gondolataikat tortenetekbe. Tudtam segiteni?:))
2012. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!