Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A The Wanted fanokat hogy...

Okoska:) kérdése:

A The Wanted fanokat hogy nevezik?

Figyelt kérdés

Mert hát ugye a One Direction fanok directionerek, a Selena Gomez fanok selenatorok, a justin bieber fanok belieberek, a miley cyrus fanok smilerek, Akkor a the wanted fanok mik? wantederek? vagy mi? xd Nem jöttünk rá a suliba:DD

Ha tudod és megmondod meg köszönöm :)



2012. szept. 19. 21:11
 1/10 anonim válasza:
The Wanted Family, TWFamily ha jól tudom így hívják őket :))
2012. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ha én The Wanted fan LENNÉK (nem vagyok) akkor én egy the wanted family lennék? Mert hát a One Directioner fanok a directionerek (az vagyok) és az 1D nek is van 'family'je. Mármint hogy a One Direction tagok és directionerek azok az 1D Familyjébe tartoznak.. :D (bocs lehet értelmetlen, de remélem értitek mit akarok mondani) Ezek szerint nincs a TW-nek a rajongóinak egy név???
2012. szept. 21. 00:02
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Te egymagad akkor nem egy TheWanted Familier vagy? :D
2012. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jacky & Evelyn <3 válasza:
TWFanmily. :)
2012. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs nekik külön nevük, a The Wanted Family csak a fanok összességében, nem egy "megkülönböztető" név
2013. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
TWFanmily. Tom egyszer azt mondta, hogy "prisoner"-ek de nem, nagyon nem. TWFanmily. :D
2013. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Ezeknek vannak fanjaik? :DD
2013. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Előző, nem vagy te egy kicsit túlságosan is kapdbeaf@szom? Mint láthatod, vannak.
2013. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Annak a pár embernek minek név?? :):P am TW familx...fantasztikus név (remélem érzitek az iróniát az utolsó két szavamban!
2013. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, tizenkettő?

még vagy 3 éve így hiívott minket Tom, innen a név. Nem kell ennyire gyerekesen viselkedni, ez a ZENÉRŐL szól.

2013. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!