Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Helena Bonham...

Mit gondoltok Helena Bonham Carter-ről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik kedvencem és tökjól illik a Tim Burton filmekbe :D
2009. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jó színész, és csupa jó filmben játszik.
2009. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Engem borzasztóan taszít, undorítónak találom. A hideg ráz ki tőle.
2009. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem túl szimpi, de nagyon jól játssza a gonosz őrültet a Harry Potterben.
2009. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehetséges színésznőnek tartom, és tetszik, hogy van saját (bár kissé különc) stílusa, amit fel is mer vállalni. Ő nem egy kirakat-ember, érdekes személyiség, és az egyedisége a filmeken keresztül is lejön.

Én bírom :)

2009. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Nekem ő a kedvenc színésznőm.Nem kitalált,mű sztár,hanem nagyon egyedi.És egyszerűen nagyon jól játszik! A Harry Potter óta ismerem,de azonnal megfogott.Amúgy is szeretem Bellát a könyvben ,de Helena nagyon jól adja a karaktert.Igazán őrült.XD

És a Sweeney Todd-ban is nagyon jó.A többi filmjét még nem sikerült megnéznem,de igyekszem.:D

2009. aug. 29. 19:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Harcosok klubjában és a VIII. Henrikben is nagyon tetszett. A Charlie és a csokigyár is szuper (bár abban nincs olyan nagy szerepe). Ja, és benne lesz a most készülő Alice Csodaországban című filmben is. Már nagyon várom! :)
2009. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindenhol keresem a Charlie és a csokigyárat,de nem találom.:S Az Alice-t én is várom!:)
2009. aug. 30. 16:04
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
elmegy
2009. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy imádom. Úristen annyira de annyira. A legjobb színésznő az egész világon. Annyira tetszik, hogy ilyen BETEGES. Az öltözéke, a haja, az egész nő. A szerepei meg már legendák. A Sweeney Toddban meg annyira ügyes volt! A hangja is gyönyörű. Meg a Harry Potterben is. Én amugy is nagy HP fan vagyok, és tényleg nagyok az elvárásaim a szereplők íránt, de Helena teljesen vissza tudja adni Bellatrixot. Amugy Tim Burton, meg ő, férj és feleség. Már van 2 pici gyermekük is. Azért is játszik mindig az ő filmjeimben. A Csárli és a Csokigyár meg nemsokára lesz az RTL-en. Nézzétek!^^
2009. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!