Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 19 eves lany vagyok. Milyen...

19 eves lany vagyok. Milyen ujsagokat ajanlottok, hogy olvassak?

Figyelt kérdés
Ma atjott hozzam a baratnom es meglatta a polcomon a bravo girl es IM magazinokat (mar 7 eve olvasom) es kicikizett, hogy o mar 15 evesen kinott ebbol. Sot mar anya is szolt, hogy szerinte is befejezhetnem. Tenleg ciki 19 evesen ezeket olvasni? A korombeli lanyok milyen ujsagokat olvasnak? Elore is koszi :)

2013. jan. 8. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát, egy kicsit későn érő csaj vagy gondolom. Nincs ezzel baj. Nekem is egyik barátnőm 19 és ilyeneket olvas. :) Én cosmopolitant olvasok, imádom, már évek óta olvasom. Néha még glamourt, joy-t.

Amúgy milyen vagy, csajos vagy nem érdekelnek a pasik meg az öltözködés?

2013. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Neked tetszik. Nem te vagy a ciki, hanem ő! Az a ciki, hogy neki ez a legfontosabb, és hogy (ha egy kicsit is) ilyenek alapján ítéli meg az embereket. Egyik magazint se ismerem, és nincs kedvem utánuk nézni se, de szerintem nem ciki ha olvasod őket. Mondjuk dicsekedni nem dicsekednék vele. Meg amúgy sem értem, hogy mit esznek ezeken a magazinokon az emberek. Amik ott le vannak írva, ugyanolyan ember véleményei, mint amit 3 szó bepötyögése után találni az interneten.
2013. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszaitokat, foleg az elsonek, amugy szinte barmi erdekel... sminkeles, pasik akarmi. Nagyon szeretek olvasni ami csak a kezem ugyebe kerul. Azert olvastam eddig a girlt es az im-et mert nem magyarba lakok es amikor atmegyunk (eleg surun) akkor mindig ezeket vesszuk.
2013. jan. 9. 00:34
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg nem 19 éves az IM meg Bravo Girl célcsoportja, de ha tetszik olvasd.

Ennyi idősen tényleg már inkább Cosmopolitan meg társait szokás olvasni, de a legjobb, ha egyiket sem olvasod.

2013. jan. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt olvass, ami érdekel, és ne azt, ami kicsit se tetszik, de mivel az a menő azt olvasod, ne foglalkozz vele, nem ciki.. Olvass azt amit szeretnél! :)
2013. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már nem azért de milyen barátnő az, aki ilyen hülyeség miatt kicikiz? am meg azt olvasd ami tetszik. én is olvasok IMet (18/L vagyok) de Glamour-t is szoktam. a cosmopolitant utálom (:
2013. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!