Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Vége Larry...

Directionerek! Vége Larry Stylinsonnak?

Figyelt kérdés
Egy csomó facebookos oldal kiírja, hogy vissza akarja kapni Larry-t. Szerintem nem vesztek össze.. vagy ez csak egy hülyeség??

2013. febr. 5. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én erről nagyjából semmit nem tudok de szerintem arról volt szó ,hogy ugye harry összejött taylorral vagy valami ilyesmi.
2013. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig már szakítottak.. :/ De akkor szerintem csak facebook-os hülyeség.
2013. febr. 6. 19:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nincs vége Larry-nek. Csak folyton piszkálták őket, hogy biztos b*zik, hogy ilyeneket csinálnak, stb. Régebben Hazza nyilatkozta is, hogy elege van belőle, hogy ezzel csesztetik őket, mikor csak poénkodnak.

Amúgy nekem nagyon hiányoznak a hülyeségeik, amiket ketten csináltak...:|

2013. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 One Directioner válasza:

Ki tudja ? Senki ! Nekem személy szerint hiányoznak a Larry-s pillanatok, az ölelgetős képek és a hülyébbnél-hülyébb videók...nagyon szeretem őket szóval jó lenne ha újra lenne LARRY STYLINSON !!

[link]

2013. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
a pletykák szerint a menedzsment "betiltotta" Larry-t
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Larry?:'(

[link]

2013. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ki a faszom az a Larry ? :D
2013. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Harry Styles és Louis Tomlinson.ők nagyon jó barátok és ezért összekeverték kettőjük nevét: Larry Stylinson.
2013. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Régebben kamerák előtt IS úgy viselkedtek, mint valami szerelmespár. Mostanára kamerák előtt nem, de amikor nem tudják, hogy filmezik őket, ugyan olyanok mint régen.

Ez most hosszú lesz.

Na, most adott a banda. Ha kiderül, hogy van meleg tag, kevesebb a rajongó. (Erre van élő példa is.) Még vissza az időben, az Xfactor alatt volt egy kisebb balhé, hogy ott tilos a szex. Na, és valamelyik Xfactoros meleg volt, de egyébként a média előtt senki sem vállalta fel. Ezek után rejtélyes módon Louis kikerült egy hétre az XF házból.

Ezután nem sokkal, Louisnak barátnője lett, Eleanor, aki valami varázslatos módon fogva máshogy szokott kinézni a képeken. Hol magasabb Louisnál lapostalpúban, hol alacsonyabb. ( http://www.youtube.com/watch?v=NHZ1IOitmrI ) Elméletben Harry hozta őket össze, viszont twitteren nem követi. Most ha van egy barátod, akit bemutatsz a legjobb barátodnak mint új barátnő, csak képes vagy megnyomni egy 'follow' gombot, nem?

Sok olyan elmélet van, hogy a Modest! managment találta Louisnak a csajt, csakhogy megállítsák a pletykát, miszerint meleg. (Egyébként nézzetek rá, süt róla hogy az.)

Csak gondoltam leírom a véleményem.

2013. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Mostanság sokat veszekednek... :( Nem tudom, hogy örökre vége-e de egy ideig biztos. :S :'(
2013. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!