Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket érdekel az ami a...

Titeket érdekel az ami a Fókuszban megy? Voksán virág nyaralása, bódy szilvi edzés közben, debreceni zita és az új mobilja. ááááh, ez komoly?

Figyelt kérdés
Úgy tudom h a kereskedelmi csatornákon az megy, amire igény van. De ezmost komoly, hogy erre van igény? voksán virág nyaralása, meg bódy szilvi konditeremben? Ezt komolyan gondoljátok, emberek? Kapcsoljátok már fel a villanyt az agyatokban.
2009. szept. 15. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is ez inkább vicc! Ilyen idétlen, értelmetlen marhaság senkit sem érdekel. Esetleg mégha valamilyen nagy emberek lennének, de ezek senkik, csak magukat tudják mutogatni... Tényleg igény van a plébojnyuszik eszetlenségeinek nézésére?
2009. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos komoly :(

ezért netezek inkább


bocs de engem nem érdekel hogy jómódú gazdag p*csák

mire költik a pénzüket

főleg a Gáspár familia nem..

2009. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A kikapcsolt TV fekete képernyője is jobban érdekel,mint ezek a visszataszító médiacickányok.
2009. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem érdekel!
2009. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkit érdekel... Titeket is... Amúgy meg amikor megtudtam hogy Zimány Linda új telefont vett, rohantam és vettem olyat:D Honnan tudnám meg ha nem a Fókuszból???
2009. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez még viccnek is rossz. :/ Már lassan a híradó is róluk szól. :P
2010. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez így van, a sztárhirekbe mehetne ez. remélem ezt valamelyik szerkesztő olvassa is.
2011. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!