Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő sztárokról? Mennyire lehet velük jó kapcsolatba lenni?

Figyelt kérdés

Tolvai Renáta

Malek Andrea

Keresztes Ildikó

Pokorny Lia

Szadi


2013. júl. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene kapcsolatba lenni velük?
2013. júl. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert mindegyiket kedvelem és szeretném őket közelebbról is megismerni;)
2013. júl. 30. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2.-at és az utolsó 2 nevét még távolról se hallottam...

Tolvai Reni nevét is akkor amikor az Xfaktornak vége lett (vagy megasztár vagy mi az istenbe nyert)

Keresztes Ildikó meg régebben énekesnő volt ma már csak celeb...

2013. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sztárok világa külön világ. Nem érnek rá nem sztárokkal ismerkedni, magánéletük alig van, ezt a média erősen befolyásolja. Ha nem foglalkoznak velük eléggé, akkor jön a különféle problémák nyilvánosságra hozatala (lásd gyerekkori mandulaműtét, meg is halhatott volna, ha nem veszik észre, közlekedési szabályok megsértése stb.), esetleg annak cáfolata.

Keresztes Ildikó mai napig énekel, nem is rosszul. Malek Andrea szerintem nem találja a helyét itthon, én láttam Máté Péter emlék-koncerten, hát a leggyengébbenk őt találtam.

2013. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kb.2-3 éve, egy színházi előadás után a színház előtt beszélgettünk a barátommal, láttuk hogy 4-5 izgatott fiatal állt a művészbejáró előtt, Pokorny Liára vártak. Nagyon helyesek voltak, meg egy kicsit hangosak is, egymást nyugtatgatták, hogy milyen jó fej, meg kedves volt a közönségtalálkozón. Gőzöm nincs, hogy melyik művésznővel mennyire lehet jóban lenni, de esetleg utána nézhetnél pl. facebook-on, a honlapjukon (ha van nekik), hogy a rajongók kicsikarnak-e valamelyiktől ilyen közönségtalálkozót a jövőben, menj el rá és gondolom ott képet kaphatsz arról, hogy mennyire lehet velük jóban lenni.
2013. aug. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!