Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Palvin Barbara magyar...

Ha Palvin Barbara magyar akkor twitteren miért angolul írja ki a dolgokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert ő egy nemzetközileg elismert modell, és több a külföldi követője, mint magyar, ráadásul azt mindenki megérti.
2013. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
mert sí íz szó ávszám, ő már nem alacsonyodik le a magyarokhoz
2013. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
ahogy a második írja. meg tudom mondjuk érteni, itt senki nem viszi semmire, persze, hogy nem fog magyarul írkálni, mert lealacsonyodna a gyökereihez, ő meg ahhoz túl népszerű, hogy megtegye. :D
2013. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Úristen… Nem azért nem tweetel magyarul (egyébként tweetelt már magyarul) mert nem akar "lealacsonyodni", hanem azért, amiért az első válaszadó is írta. Az angolt többen megértik, mint a magyart + világnyelv.
2013. aug. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

téééééééééééééééééééééééééééééééééééényleg? akkor miért nem így twitttttel?

- háj ájm szó bjútifúl!

- Szijasztok kur.va jó vagyok!


érted? (angol, magyar)

ha már magyar akkor legalább ennyit megtehetne ..

2013. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
így van. nem tartana sokból 2 nyelven leírnia...dehát nem, ő úgy gondolja, hogy a magyar rajongóinak egy része nem tud angolul, majd megtanul...
2013. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem szeretnék veszekedni. :) Barbi egyszer válaszolt egy kérdésre Twitteren, hogy milyen nyelveken beszél. Azt írta, hogy magyar, angol, német és egy kicsit japánul tud pár szót. Most akkor a német rajongói várják el tőle, hogy írja le németül is, amit kitweetel? A Twitteren van karakterszámláló, nem lehet regényeket írni. Ismételném magam, már írt magyarul Twitteren.
2013. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Hogy itt milyen szánalmas emberek vannak. Miért nem lehet megérteni hogy azért ír angolul mert azt mindenki érti? Ő igenis lealacsonyodik a gyökereihez,(akik tényleg gy*kerek) mindenhol elmondja hogy milyen f**sza hely ez az ország, szereti a kajákat, szeret hazajönni, stb! Annak ellenére hogy szerintem itt van a legtöbb ellenlábasa, mert sok bunkó nem tud mit kezdeni magával meg a féltékenységével. Én nem vagyok a rajongója, és nem mondom hogy aki nem szereti az nem is ember, de ha már szeretettel beszél rólunk másoknak annak ellenére hogy itt egyesek milyen szemetek és bunkók, tiszteljük már egy kicsit, kéremszépen!
2013. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert a követőinek 70% nem magyar.. ha kérdezel tőle valamit magyarul, és válaszol, akkor magyarul írja.. Egyébként meg New Yorkban él, a barátai is külföldiek, tehát ez elég logikus, hogy angolul ír. Ha kérdezi, mi a kedvenc helye akkor mindig Magyarországot mondja, a legutóbbi tweetje 'Home, sweet home'. Ennyit erről a témáról, hogy nem alacsonyodik le. Nem ő a gyökér, hanem ti, akik ilyeneket írtok róla!
2013. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
és mert kint él new yorkban
2013. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!