Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Justin...

Mi a véleményetek Justin Bieber-ről?

Figyelt kérdés
És légyszíves az efféle kommenteket hanyagoljátok: páwaaaaa, kishúgom is férfiasabb nála, nagyon szép lány...stb. Normális intelligens válaszokat várok! Abból viszont jöhet negatív pozitív :)

2013. aug. 10. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Biztos normális VOLT, mielőtt eladta a lelkét a média meg divatiparnak. Nézz rá. Egy igazi férfi hol hordana ilyen cuccokat? Most őszintén nézz magadba és tedd fel a kérdést bármiféle rosszindulat nélkül: Ez férfias öltözködés/viselet? Gondolom ezt adják rá, ő meg tűri, meg a reklámok kedvért, amiért megint csak jó kis pénzeket rak zsebre. És persze be is jön, mert a sok kis tizenéves már csak azért is megveszi, mert vele reklámozzák. Lehet itt azzal is jönni, hogy adakozik. Ja, kb úgy adakozik, mint a 1D, meg az összes többi ilyen médiasztár: ameddig van kamera, ami felvegye milyen jólelkű, addig ott van. Aztán felőle éhen is dögölhetne fél Afrika. A zenéje? Hát mindenkinek szíve joga azt hallgatni, amit szeret, de nekem felfordul tőle a gyomrom. Hát milyen hangja van már ennek a csávónak? Ha ilyen hangszínem lenne, "férfi" létemre, a minimum az lenne, hogy nem énekelek vele... Na de elég volt napestig lehetne ragozni, meg veszekedni a kis tinikkel... A pénz nagy úr, lehet hogy annyi pénzért én is eladtam volna magam...
2013. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Egyet értek az első válaszolóval. Én sem szeretem se a zenéjét se ahogy kinéz. Mondjuk én nem is ilyen műfajt hallgatok de ez lényegtelen. :D A lényeg. Úgy néz ki mint egy csaj, a hangja is olyan. Hallottam már pár számot tőle...hát. Hagyjuk. Aki oda van érte oda van. De tényleg nem így néz ki egy férfi sem :D Már ha rá lehet mondani.

Inkább így:

[link]


És hogy halljátok a zenéjét is:

http://www.youtube.com/watch?v=AHzU-9iozmo

2013. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Én is egyet értek az 1. és a 2. válaszolóval. valóban szörnyű a hangja... (szerintem tömegoszlatásra is lehetne használni..)Nagyon nem férfias,nyálas,beképzelt stb. és is más stílusú zenéket hallgatok de ez tényleg nem számít.


Aki akar egy jó cikket olvasni annak tessék :D : [link]

2013. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljes az egyetértés, azt hiszem, ezt megbeszéltük.
2013. aug. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, én is egyet értek az előzőkkel! és remélem nem jönnek megint a kis bíbörke fanok vitatkozni...-.-
2013. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Jaj hát tök jófej csávó lehet tényleg,hogy leköpi a rajongót!húú ő a példaképem ezentúl lecsulom az összes embert aki imád engem!
2013. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Mi volt ez a leköpős sztori, már más is említette?


Az én véleményem a következő. Nem szoktam rosszindulatúan leb*uzizni, meg ilyenek, mert ezt úgysem gondolám komolyan. Nekem alapból ott kezdődik, hogy az életkora miatt nehezen veszem komolyan. Azt gondolom, hogy van hangja, és tud énekelni, de nem hiszem, hogy sokáig fent maradna, mert nincs benne semmi egyedi. Azok a hírességek, akik fennmaradnak évtizedeken át, mindig egyediek, sőt, néha különcök. Nekem a ruházkodásával is az a bajom, hogy semmi extra, követi a divatot. Aki azt állítja, hogy ez nem férfias, vagy milyen gáz - nos, lehet igaza van, de - az az igazság, hogy manapság nagyon sok srác öltözködik így. Ez nem feltétlenül jó, de tény. Szóval nekem az fura, hogy egy ismert híresség diktálni szokta a divatot, vagy ha nem is teszi, de ő a különc, ellenben Bieber tök olyan, mintha ő utánozná a rajongóit. Igazából beállt a a sorba, és nem a rajongói követik őt, hanem ő a rajongóit. Az öltözködését leb*zizni mondjuk érdekes dolog, ha belegondolunk, hogy pl. a '80-as években hogy néztek ki a rocksztárok, vagy a '70-es években a glam rock korszakban (keress rá a Sweet zenekarra). Szóval engem nem az zavar, hogy nem férfias, hanem hogy beállt a sorba, és egy sztárnak inkább kiemelkednie kéne.

Persze az egész öltözködés téma irreleváns lenne, ha valami eszméletlen zenét csinálna, amivel történelmet írna, de ilyet nem tesz. Nem mondom, fülbemászó, de én azt állítom, hogy nem szeretem. Pedig vannak egész jó dalai. Erre mondhatnád, hogy kétszínű vagyok, de igazából arról van szó, hogy szerintem édeskevés, ha egy dal csak fülbemászó. A barátaimnak negatív példaként Selena Gomez dalát a Love You Like A Love Song-ot szoktam felhozni. A dallama itt van a fejemben, stb., de milyen gagyi már a szövege. Mondhatnám, hogy "éhes vagyok, mint egy krumplis tészta". Számomra fontos a szövege a dalnak, igenis szóljon valamiről. És ha egy énekes szerelmes, akkor tudjon már többet mondani a szerelmének annál, hogy csókolja meg a fagyöngy alatt. Meg ilyenek. Nem várom el, hogy ő írja a dalait, mert ahhoz nem ért mindenki, de amit elvállal, hogy elénekel, az legyen minőségi.

Azt én értem, hogy ő egy fiatal srác, akinek valószínűleg nincs sok beleszólása a vele történő dolgokba, de hát most én ezzel mit kezdjek? Szeressem azért, mert fiatalon került a zenebizniszbe, és nem tehet arról, hogy mivé formálták? Ennyi erővel mondhatnám neki, hogy hadd vegyem meg az összes CD-jét ingyen, mert nincs pénzem. Most ő ezzel mit kezdjen?

Azt leszámítva, hogy a '60-as évektől kezdve napjainkig több bandát ismerek, és nagyobb rálátásom van a zenére, mint a korombelieknek, magához a zenéhez nem nagyon értek. De azt tudom, hogy vannak nála hozzáértőbb zenészek. Pl. most voltam a Sziget Fesztiválon, ahol Mika is fellépett. Nem kell őt szeretni, vagy nem tudom, de a lényeg, hogy őt sokkal jobban tudnám tisztelni, bár a stílusa nem az, amit hallgatni szoktam, de a fellépése közben végig irányított a zenészeket, mutatta, ki mit játsszon, stb. Engem ez arról győzött meg, hogy ő tudja, mi zajlik mögötte és körülötte a színpadon, és nem veszi olyan egyértelműnek, hogy ha táncol, akkor jön a tüc-tüc közben.

Bieber egyébként lehetne tehetséges, de a rajongói tizenévesek, akiket szintén nehéz komolyan venni, és elég minimális a száma azoknak, akik a zenéje miatt szerették meg, sokkal többen szeretik az arca, a szeme, stb. miatt. Mert helyes. Így akárki dalát meg tudjuk szerettetni magunkkal, ha látunk egy helyes csávót, és azt akarjuk, hogy tetsszen a száma, tetszeni fog.

Viszont azokat sem tudom megérteni, akik utálják Justint. Én sem szeretem, de az az igazság, hogy akik utálják, ugyanolyan hülyeség miatt utálják, mint akik szeretik. Azok, akik az öltözködése miatt utálják - de úgy értem, utálják, nem csak antipatikus nekik, hanem mondják is, meg minden -, semmivel sem bölcsebbek, mint azok, akik ugyanezért szeretik őt.


20/L

2013. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

" Lehet itt azzal is jönni, hogy adakozik. "


Ehhez meg azt fűzném hozzá, hogy szinte már unalmas. A Bon Jovi adakozik, annak a zenekarnak a tagjai fogták magukat és beálltak az építkezésbe, amikor hurrikánok házakat döntöttek le Amerikában, és néha utólag kiderül, mennyit adtak, nem visznek magukkal kamerát.


De akárhogy is. Mutassatok már egy sztárt, aki még nem vett részt semmilyen jótékonysági cuccban. Biztos van ilyen, de nem a többséghez tartozik. ez alapján a fél zenei világba beleszerethetne valaki.

2013. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg már kiderült, hogy Bon Jovi rajongó vagyok, de még annyit hozzátennék: a Bon Jovi énekese nemrég beszólt Biebernek, amiért az mittomén hány órát késett a koncertjéről. (Nem csak neki, beszólt ő ugyanemiatt a Guns N' Roses-nak is.) A lényeg, hogy szerinte hiányzik a srácból a tisztelet a rajongói iránt. A Bon Jovi idén 30 éves banda, de percre pontosan kezdi a koncertjeit. (Voltam ott.)
2013. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
[link] ez a leköpéses cikk!
2013. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!