Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van manapság a Tokio...

Mi van manapság a Tokio Hotellel? Zenélnek?

Figyelt kérdés
Úgy 9-10 évesen, azaz kb. 7 éve megőrültem értük, a szobám is csak TH-ból állt, de már évek óta nem hallottam felőlük, nem is érdekeltek, most se különösebben, csak eszembe jutott, akkoriban tele volt velük az összes tinimagazin, a TV meg minden, most meg nem igazán hallani róluk. 1-2 éve mintha valaki mondta volna nekem, hogy már nem zenélnek. Tényleg abbahagyták volna? Vagy ez nem igaz? Most mi van velük? Szoktak koncertezni?
2013. aug. 25. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Új album lesz


[link]

2013. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
..Nekem ez nem tetszik... Ne erts felre, en is rajongo voltam, de az utobbi albumuk egyenlo volt a szemetes kukaval. Jo, tissztelet a kivetelnek :D De valahogy.. Nem is tudom. Lehet csak en hianyoltam belole valamit. Eleinte olyan jok voltak, meg porgosek, de peldaul az Automatisch szamuk olyan tipikus volt mar... Mindenesetre, remelem, hogy osszeszedik magukat es valami kemennel, egyedivel allnak elo :D
2013. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Készül az új album! Remélem, ezt már tényleg kiadják, nem úgy mint pár évvel ezelőtt. Akkor is mondták, hogy dolgoznak az új dalokon, és nem lett belőle semmi...

Egyetértek a 2. válaszolóval. AZ első albumuk volt szerintem a legjobb. De azért várom az újat, kíváncsi vagyok, milyen lesz. :)

2013. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A régi számaikat a mai napig szeretem én is, de valahol az automatisch környékén kiábrándultam belőlük, utána az új számaikból egyet-kettőt elég volt hallanom, és kész, többet nem igazán érdekeltek már. Mind belsőleg, mind külsőleg teljesen megváltoztak, másak a számaik, más a zenestílus egy kicsit, minden daluk angolul van már, nem tetszenek. Ezenkívül kezdenek megbolondulni, mint a legnagyobb sztárok. A kinézetük szörnyű. Az öltözékük, amit egy koncerten felvesznek, borzalmas. A hajuk is.. régen volt egy stílusuk, nem mondom, hogy az oroszlánsörény Bill fején tetszett, de ez, hogy hetente máshogy néz ki, egyszer szőke egyszer fekete, egyszer színes, egyszer hosszú, egyszer rövid, egyszer punk haj...
2013. aug. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!