Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lett hirtelen ilyen...

Miért lett hirtelen ilyen felkapott Ross Lynch?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már mindenhol erről a búzáról hallok... most miért lett hirtelen ilyen híres?
2013. szept. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ki ő.
2013. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig jó amíg nem tudod!
2013. szept. 7. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert egy Disney-b*zi, azért. Fúúú, egyébként nekem is marhára elegem van belőle. A régen élvezetes és imádnivaló Disney Channelt ezek a mai buzeráncsok meg 12 éves szajhaleányok teszik tönkre. Fogadjunk, hogy a Tengerparti tini mozi se lesz akkora szám, mint amilyennek beállítják mindenhol...
2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember! Fiú vagy Lány vagy?
2013. szept. 7. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én épp most tudtam meg, hogy ez a gyerek létezik, úgy jutottam el a kérdésedig. Tényleg olyan híres? Mert akkor öregnek érzem magam. :D 20 éves lány vagyok, és azért hallottam az ilyen Justin Bieber, Taylor Swift, Selena Gomez, Taylor Lautner, stb. emberekről, de róla még sose.
2013. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és sose néztem Disney Channelt, szerintem nem is fogjuk, de az alapból katasztrófa, ami Disney neve alatt manapság megy.
2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert király! Én nagyon kedvelem őt, persze valaki szereti valaki nem. Mindenkinek más a szimpatikus, ez már csak így megy. :D
2014. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Imádom őt és nem kéne kifikázni.Értem hogy ez a véleményetek de ez azért már túlzás
2017. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!