Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Britney mért félt...

Szerintetek Britney mért félt Paris-tól?

Figyelt kérdés

Mivel tudta így sakkban tartani Paris a Popp hercegnőt?

Talán Britney a "hatalmát" féltette?

Vagy mért alázkodott meg a "barátságuk" alatt ennyire?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az interneten gyakorlatilag rengeteg ilyen képet lehet találni, ahol Paris mint egy úrnő tartja kezében a dolgokat. Britney meg kiskutyaként követi.

Szerintetek mért?



2013. okt. 4. 11:03
 1/10 anonim válasza:
42%
Kérdezd meg tőle.
2013. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan vannak emberek, akiket ez érdekel?
2013. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
najó, ez szerintem is nagyon érdekes!! de komolyan, ez nagyon-nagyon tetszik ez a kérdés!
2013. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Es ez megis miert szexualitas kategoria?

Erre vered?


Amugy Paris minden baratjaval ugy maszkal ming egy ovis, kezenfogva. Ha nekik igy jo engem aztan nem zavar.

2013. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem a tökönrúgós kérdések se jobbak!:)))

De ha már ennyire tetszik a kérdés, válaszolna is rá valaki?:)))

2013. okt. 4. 11:14
 6/10 anonim válasza:
51%
oké, de miért nyomja el ennyire szegény britney-t?? ennyivel erősebb jellem lenne. pár képen látszik, hogy szinte felnéz rá, mintha egy "istennő" lenne. szerintem van köztük valami nagyon elmondhatatlan, és földönkívüli kapcsolat, amivel paris ott tartja maga mellett. valami nagy hazugság, vagy valami elmondhatatlan. de látszik hogy britney már szerelmes. Olyan mintha britney számára paris az a társ lenne, akit egész életében kersett, paris meg tudmást sem vesz róla, csak annyit, hogy megengedem, hogy velem legyél. szóval ez ilyene gyírányú szerelem, szerintem! nem is szerelem, hanem csodálat, vagy nem tudom kifejezni magam. de én ilyesmire gondolok.
2013. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő is leszarja hogy én mit csinálok, én is leszarom mit csinál ez a kettő.
2013. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert míg BS-nek iq-ja tényleg alulról karcolgatja az 50-et, addig PH-nál ez csak marketing, üzletfogás, a sok hülyeségével együtt. Mögötte elég nagy vállalkozás áll, amit ő vezet.
2013. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mikor Britney Paris Hiltonnal partizgatott(ez jó pár éve volt) akkor Brit nagyon mélyponton volt, akkoriban voltak a balhéi, a nagyon zűrös ügyei. Az egy nagyon rossz korszak volt a számára. Paris befolyásolta őt,Britneyt pedig nem volt nehéz befolyásolni.
2013. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
ki ne sz*rja le?
2013. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!