Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudnám megnézni a Bravoban...

Hol tudnám megnézni a Bravoban készült interjúkat a Bythewayes fiukkal?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja megkérem linkelje. Köszönöm elõre is.

2014. febr. 10. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megveszed.. Nneten nincs fent, max. a bravo honlapjan de ott is csak keves resz.. En is meg tudtam venni az osszeset eddig.. Neha valaki a rajongoi oldalakra lefenykepezi es felrakja de csak egyet lattam es mar nem tudom melyiken
2014. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Melyik interjút szeretnéd elolvasni? Azt ami a januári bravoban volt,amikor az egész Bytheway interjút adott,vagy azt szeretnéd ami a februári számban volt benne és csak Olivér adott interjút? Nekem meg van mind a kettő,és ha leírod hogy melyiket szeretnéd,akkor lefotózom neked és privátban elküldöm :)
2014. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget es mind a ketto kellene. Ha megvan az is amiben Ya Ou szerepel az is jo volna. Koszi elore is.
2014. febr. 15. 09:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos en nem tudom megvenni oket mert Romaniaban elek es itt nincs :(
2014. febr. 15. 09:13
 5/6 Bubusska válasza:
Szia!:) nekem megvannak a képek! Azon gondolkoztam,hogy csinálok egy blogot és beleírom...Mit szóltok?:)
2014. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bubusska válasza:
[link] hát :D xd Tudom,hogy ezért inkább elolvasák a blogom és nem veszik meg az újságot :D -gondolják sokan.xd :) Nem,ebbe nincs poszter :P
2014. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!