Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még aki szereti a Tokio...

Van még aki szereti a Tokio Hotelt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Már nincs. Kihaltak a dinoszauruszokkal együtt. A tagok már egymást sem szeretik. Valamelyik csak köp egy nagyot köszönés helyett. Szóval szerintem csak te maradtál.
2014. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát persze. Én szeretem ^^
2014. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
haha vagy 6 éve ne halottam már ezt a nevet lol Igaz akkor is mindenki szidta, de szerencsére máig nem tudom mi ez azon kívül, hogy zenekar és nem is akarom.
2014. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is szeretem.
2014. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem őket 9 éve megállás nélkül, remélem annak ellenére hogy most problémáik vannak, azért még visszatérnek egy-két albummal. :)

Az első meg fogalmam sincs mi az istent hord itt össze...

2014. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ehm... xD Nem tudom, hogy minek nevezzem. A zenéjüket hallgatom, ha épp nincs jobb dolgom, viszont a Kaulitzok elég unszimpatikusak, nem szeretem őket.
2014. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a csävok nem az eseteim,de a szämaik közt vsnnak jok,azokat szeretem es az is jo hogy nemet,mert szeretem a nemeteket es nemet dalokat
2014. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jelen!^^
2015. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!