Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson rajongók mit...

Michael Jackson rajongók mit szóltok ehhez? Mert szerintem gáz ennyi év után

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 8. 17:02
 1/6 anonim válasza:
Nem vagyok rajongó, de erről a sztoriról így is meg tudom állapítani, hogy az illető csak pénzt akar kicsikarni a Jackson családból. Elég beteges, hogy egyszer már megesküdött arra, hogy nem történt köztük semmi, most pedig hirtelen ilyeneket állít. 36 évesen nem tudom, hogy a pénzen kívül mi más motiválhatná erre, hiszen ha ezek a dolgok meg is történtek, akkor sem lehet rajtuk már változtatni, főleg úgy, hogy Michael már elhunyt.
2014. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van mindegyikben az a közős hogy mindegyik csak a halála után vallott és MJ sokat is keres most
2014. aug. 8. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy gyereket bántalmaz valaki, az nem vigyorog a kamerába mint a tejbetök, hanem minimum halálra vált arca van, vagy tiltakozik a szülőknek, hogy nem akar oda menni.


Márpedig szexelni egy gyerekkel bántalmazás, és nem hiszem hogy nem fáj a gyereknek. Ha pedig fáj a gyereknek, akkor nem vigyorog a kamerákba.

2014. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom kissé furcsa nem hogy pont megjelent Michael új albumba a Xscape és szegény srácnak most jutott eszébe hogy őt is bántalmazta... Szánalmasnak tartom azt hogy az emberek a pénzért mennyit tudnak hazudni. Őszintén szólva olvasgattam Michaelt ért vádakról, tárgyalásokról és nevetséges dolgokkal vádolták meg... Én töretlenül hiszek abban hogy soha ilyesmit nem követett el és ebben nem tud ez sem elbizonytalanítani. A média meg úgyis híres a hazugságokról. Attól még hogy ezt leírták nem kell elhinni hogy igaz is, csakhogy sok ember már annyira agymosott a tv az újságok és az összes média által hogy mindenféle hazugságot elhisznek és ez nagyon szomorú
2014. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm miért nem lehet már végre békénhagyni szegény Michaelt. Életében így is eleget szenvedett,elegem van már a médiából meg a sok hazugságbol amit kitalálnak róla. Pont az ilyen hazugságok tették tönkre az életét és halt meg. Melyik ember lelke bírná el az ilyen alázásokat.
2015. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HAGYJÁK MÁR BÉKÉN!

Nem tett semmi rosszat, az emberek félreértették és pénzt akartak belőle kicsalni! Ennyi!

2016. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!