Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit jelent az, hogy celeb?

Mit jelent az, hogy celeb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 20:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom h a sztárokat szokták úgy emlegetni hogy celebek.
2008. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

A "celebrity" (híresség, nevezetes személy) angol szó rövidítése.

de nem tudom, ezt miértitt kérdezed:O

2008. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is úgy tudom, hogy hírességekre szokták mondani. De nem értem mi köze lehet ennek a szexualitáshoz.
2008. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Sztárok,de tényleg hogy kerül ide a szexualitáshoz???
2008. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem ide akartam írni csak így sikerult...
2008. aug. 12. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

ha az adott celeb csaj, akkor akár kurvának is nevezhetjük. és akkor passzol a szexualitáshoz :P

nézzétek csak meg Kelemen Annácskát, vagy akármelyik playmate-et...

hiába is bizonygatja bárki, olcsó kis lotyók. eladták a lelküket pármillióért, de 20 év múlva a népek azt sem fogják tudni kik voltak...

2008. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

A celeb lehetne a celenbrant (prédikáló pap,prédikátor) rövidítése is, de ez valójában a mostanában a média által mesterségesen bálványozott, úgymond "sztárok" gyűjtőneve.

Hogy miért hívják őket egyáltalán sztároknak és miért érdekes, hogy melyikőjük mikor szakított a barátjával, mikor lett terhes vagy éppen mit érzett, amikor kiderült, hogy Eissenhover a nagyapja ki eladta az anyját egy dél-amerikai szervkereskedőnek nem tudom.

Ők akik "önmagukat adják" és "olyan kúlok", de alapvetően nagy részük Xanaxon és lédig fehérboron tengődő rémálom, akiknek az ingatag személyiségét néha valamelyik kereskedelmi csatorna megvásárolja valamilyen üzleti céllal.Ilyenek a Megasztár,a Való Világ,a Big Brother és a számtalan agyzsugorító és zsúrműsor résztvevői.

Kis hazánkban szükség van a celebekre, ha már a kultúrára nem futja a büdzséből!

2008. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
A celeb számomra azt jelenti hogy: Lusta naplopó aki másból nem tud megélni, minthogy bohócot csinál magából. Celebnek az megy aki nem ért máshoz, illetve annyira lusta dolgozni. Röviden.
2009. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A celeb másnéven a "Seggalátolt" sztárXD
2009. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
"Celeb az,aki arról híres,hogy lósz.art se csinál.És ha lósz.art se csinál akkor mindenki ujjong"
2010. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!