Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter pár videóját nem...

Dancsó Péter pár videóját nem lehet megnézni mert privát, gondolom azok a legjobbak, hogy lehetne mégis megnézni őket?

Figyelt kérdés
És mire jó ez a privát videó dolog?
2015. júl. 30. 13:11
 1/3 anonim válasza:

nem találtam még Dancsónál privát videót, de gondolom nem lenne privát, ha azt akarná h nézett legyen ;)am de úgy gondolom praktikus megoldás: van pár jó videód, de a gépedre nem akarod rakni, mert az bármikor bedögöglhet (még ha csont űj is) meg foglalja a helyet, meg az ilyen felhőkbe is sokat foglalna,jön a Youtube: ingyenes, sok videó elfér rajta ingyen. felrakod, de nem akarod h máás "illetéktelen" megnézze, mert arra van h más nézegesse, beállítod privát videónak :)

olyasmi mint a facebookon a "csak én láthatom" beállítás (én is használom ezt, ha pl egy jó receptet akarok elmenteni, de mások ne likelják meg minden:) )

2015. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*mert nem arra van hogy más nézegesse
2015. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nézd meg a weboldalát: [link]
2015. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!