Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lesz még 1D Day?

Lesz még 1D Day?

Figyelt kérdés
2013. November 23-án volt és vajon lesz még?

2015. aug. 6. 23:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem hiszem, egyszeri alkalom volt.
2015. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem mert ma már a 12 éves kiscsajoknál sem menők az ugarbugráló zselézetthajú zsúrbubik.
2015. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem 'menőségből' hallgatjuk őket, hanem mert szeretjük a zenéjüket, és a srácokat is, mert borzasztó jó emberek:)

Egyébként szerintem nem lesz, de nagyon remélem

2015. aug. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

mitől "jó emberek"? :D

és ne gyere azzal, hogy hámer jótékonykodnak...:D azt minden sztár csinálja, hogy jó színben tűnjenek fel...XD


majd ha ingyen(útiköltségért cserébe) jönnek olyan országokba koncertezni, ahol egyébként pont azért nem mennek, mert nem képesek kifizetni, vagy biztosítani nekik a feltételeket....na majd akkor jófejek lesznek...:D

addig meg csak egy sima tucat profitorientált zenekar, aminek a tagjait NEM ISMERITEK, tehát nem tudjátok megmondani azt, hogy jó emberek-e...:D


az, hogy a zenéjüket szereted, az még a jobbik eset...a rajongók jó nagy részének, főleg itthon szerintem egy lemezük sincs meg, mert egy fillért nem költenének rájuk, mikor a jútubbról is letölthető ingyen...

2015. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
4. válaszoló: szerintem teljesen jogos amit írtál, és én is rajongó vagyok, de elismerem :D
2015. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
jah jó emberek mert azoknak az az ismérvük hogy félholtra verik a barátnőjüket.
2015. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont ma akarom megnézni. Szerintem nem lesz, pedig jó lenne, ha minden évben csinálnának hasonlót. :'(
2015. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Esther1D ***** válasza:
Mivel tavaj sem volt... Szerintem idén se lesz. És én is úgy gondolom, hogy jó emberek, mert én voltam két koncertjükön is és láttam, hogy milyen odaadással visznek végig minden egyes koncertet. Na mindegy. Neked híába magyarázom. :/
2015. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Attól valaki jó ember lesz hogy jól végzi a munkáját?Gratulálok a logikádnak :)
2015. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ezek szerint a zenészek 99%-a jó ember....én is akárhány koncerten voltam, mindenhol azt láttam, hogy ezek az emberek odaadással tolják le a koncertet...XD

gratulálok a 2 koncertedhez, lehúztak cirka 50ezerrel, és még fel se tűnt(ja, hát úgyis anyu fizette...odaadással :D)

2015. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!