Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » CSAK DIRECTIONEREKNEK! A One...

CSAK DIRECTIONEREKNEK! A One Direction még 2015-ben fel fog oszlani? És hogyan fogjuk túlélni?

Figyelt kérdés

Én is Directioner vagyok és nagyon félek attól, hogy fel fognak oszlani. A Neon oldalon és a Bravo újságban azt írták, hogy az 5. album (novemberben fog megjelenni) után hosszú szünetet tartanak, amit én a végnek hiszek.

Ha még valaki akar erről beszélni nyugodtan írjon privibe!



2015. aug. 19. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok directioner , de gondolom túl leszel rajta. Majd jön egy másik tini fiúbanda akiket ugyan úgy szeretni fogsz :) Nekem is amikor a kedvenc zenekarom feloszlott akkor szomorú voltam, de találtam másokat akiket ugyan annyira szeretek :)
2015. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én sem hallgatom őket, de az ilyen bandák pont azért jönnek létre, mert a média szeretne egy zenekart, amiért milliók rajonghatnak: Ha meg is szűnnek, alkotni fognak egy újat, ami nagyjából ugyan olyan lesz mint ez. A hosszú szünet nem a feloszlást jelenti, csak hogy egy ideig nem írnak új dalt, és nem járnak koncertezni.
2015. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ahh bocsánat! A One Direction nem ír dalokat, a mögötte lévő médiagépezet teszi azt (mint az összes létező médiazenekarnál) szóval pontosítok:

Nem rukkolnak elő a TV-ben új dallal.

2015. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Liam rövid szünetet mondott, rövid szünetük mindig szokott lenni az albumok után, amikor nem túrnéznak, ez egy iylen három hónap volt legutoljára. Egy jó tanács: soha ne higgyj annak, amit a Neon és társai írnak, és más újságban is minden hírt hagyj figyelmen kívül, ami nincs megerősítve. Sok időt és idegeskedést megspórolhatsz magadnak :D
2015. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

remélem feloszlanak, méghozzá sósavban. akkor tutira megOLDÓDNA a probléma :D


tréfát félretéve, az egyik válaszoló jól mondta: ezek megcsinált zenekarok. producerek, marketingesek találják ki. profik írják nekik a dalokat. ha visszavonultatnak egy ilyen projektet, az csakis azért lehet, mert:

1, nem veszik már annyian, mint fénykorában

2, a visszavonulással is meg lehet tölteni néhány bulvárlapot

2015. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
ugyanúgy, ahogy lecsngett a high school musical meg a tokio hotel korszak, ugyanúgy ezt is túl fogjátok élni...vagy majd mentek violettához, ha még nem tettétek...XD
2015. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#1 Remélem...Köszi! :)

#2 Az a hosszú szünet hogy nem turnéznak és nem adnak ki új dalokat mennyi idő szokott lenni bandáknál? Fél-1 év?

#3 Ők is szoktak dalokat írni meg a dalszövegíróik is.

#4 A Starity-ban lehet bízni?

#5 Az nem lehet, hogy már nem veszik annyian mert most is az új kislemez első lett!

#6 De ők mások és csak a fanok tudják ezt igazán.

2015. aug. 20. 08:00
 8/17 anonim ***** válasza:

a 2-es 3-as én voltam, és ha megengedi, válaszolok az 5-ös kommentelő írására:

2: Zenekartól és managementtől függ, nincs meghatározva. A Mudvayne nevű zenekar 2009-től 2014-ig volt pihenőn, aztán meg feloszlott. Bár a egy önálló zenekar volt.

3. Nyilván beleszólnak a zenébe, de csak olyan zenét engednek meg nekik, mint amilyet a mögöttük lévő médiahatalom is írt volna. Nem lehetnek kikacsintgatások, nem önállóak.

5-ös dologra: Az ötös nem arra célzott hogy a one directionnek rossz az eladása, hanem hogy akkor oszlanak fel az ilyen zenekarok, ha megtorpan az eladásuk. Legalábbis a média keze alól kikerülnek, ez tuti.

2015. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok hagyjuk már ezt az "ők mások" dolgot...tokio hotelre is ezt mondták :D mostmeg a "rajongók" 99%-a azt se tudja, mi van velük...1% van, aki még mindig foglalkozik velük...:D anno az is mindenkinek megváltoztatta az életét és örök kedvenc lett XD
2015. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is olvastam az újságot, de nem hiszem el. Mindig valami hülyeséget írnak. Aminek nem feltétlenül van valóságalapja. Mondjuk előttem már mondták, amikor kijön egy album azután mindig tartanak egy rövid szünetet. Remélem nem fognak feloszlani.Ja am Directioner vagyok :)
2015. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!