Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Madonna még 70 évesen is kis...

Madonna még 70 évesen is kis bugyikban fog fellépni meg videoklipeket forgatni?

Figyelt kérdés
sose fogja megunni a neccharisnyát?:D
2015. okt. 27. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon nehezen tudja elfogadni, hogy már nem 20 éves, szánalom, ahogy kinéz.
2015. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Sajnállak hogy ez neked mennyire fáj, hogy valaki úgy él ahogy neki jól esik.

Az ilyen idiotakra nem tudok mit mondani

2015. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Előttem szóló, ejnye! A kérdező csak feltett egy kérdést, semmi nem utal arra, hogy fáj neki, vagy állandóan ezzel foglalkozik...

Ide nincs értelme beerőszakolni a mindenvédést...


Az elsővel egyet értek.

2015. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a második válaszoló inkább az első kommentre reagált, nem a kérdésre!:-)

Madonna már a 90-es években megmondta, hogy őt támadás fogja érni a kora miatt, de én tényleg nem értem, hogy miért?! 20 évesen könnyű azt mondanunk, hogy "nem fogadja el a korát", de kíváncsian várom, hogy aki mégis így vélekedik, az hogyan éli majd meg a majdnem 60-at. A másik pedig, hogy mi számít annak, hogy "valaki elfogadja a korát"?! Madonna úgy él ahogyan neki jólesik. Ha kis köténykében és egy kendőben a fején mutatkozna akkor ő már egy tisztességes 57 éves nőnek számítana?

Én a kettes válaszolóval értek egyet, nem értem a problémát Madonna viselkedésével kapcsolatban! A kérdésre válaszolva pedig remélem, hogy "még 70 évesen is kis bugyiban fog ellépni meg videoklipeket forgatni"!:D

2015. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.Szerintem igen.Ö nagyon tehetséges énekesnő,nem egy Whitney vagy Celin,de jó és egyedi hangja van.Madonna leradírozhatatlan a pop szakma egéről.Fogadjátok el,hogy igen is jól néz ki,jó formában van,tehetséges,ért a zenéhez és tudja milyen zene kell a fülünknek.Nem pedig Taylor Swift...Jó,aki szereti szeresse,de annak nincs ízlése.És én 16 vagyok,de tisztelem Madonnát és azért mert lassan 60...Kit érdekel!!Szóval csinálja amíg bírja táncoljon,énekeljen 2-órás koncerteken és adjon ki olyan albumokat mint az idei Rebel Heart.

Madonna The Queen of Pop

2015. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!