Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Albert györgyi mér degradálja...

Albert györgyi mér degradálja magát az alkoholizmusával már több napja a hal a tortánba?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A kissé kiégettebb "sztároknak" már mindegy hogy negatív vagy pozitív értelemben, csak az a lényeg hogy benne legyenek a köztudatban. Mellesleg ne haragudj, de te meg a "helyesírásoddal" degradálod magad.
2008. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi javitok Györgyi
2008. szept. 18. 22:03
 3/11 A kérdező kommentje:
De inkább igy degradáljam magam , minta ahogy ö :D
2008. szept. 18. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ő nem csak most, hanem már egy ideje ezt hangoztatja magáról. Pár hete is láttam ezt egy szennylap főoldalán... szánalmas.
2008. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kap érte elég pénzt, és úgyis mindenki tudja, hogy alkoholista. Tehát úgyis mindegy. De elég gáz...

Nyugi, Te meg nem degradálod magad a helyesírásoddal, azért elég nyilvánvaló, hogy véletlenül írtad kis kezdőbetűvel, aki beleköt biztos profi gyors- és gépíró és soha nem gépel el semmit :).

2008. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Az első hozzászólónak üzenem, hogy el ne felejstd, hogy a "hogy" szó elé minden esetben vesszőt teszünk.

Csak úgy mellesleg...

2008. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kb. 270-420 ezer forint között mozog ezeknek az embereknek a gázsija az öt napra.plusz kapnak 40ezer forintot magára a vacsorára.ki ne vállalná el?még akkor is,ha leég vagy lejáratja magát..
2008. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sztárról el lehet mondani hasonlókat,én azon csodálkozom hogy egyesek miért vállalták el egyáltalán(Vágó a Vacsoracsatában),pfuj!
2008. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sajnos már rég túl van azon, hogy józan ésszel végig gondolja mit is tesz. Ő egy depressziós beteg ember, aki még alkohol függőségben is szenved, és gondolom a műsor jó alkalom neki arra, hogy alkoholhoz juthasson, ill. gyógyszerkhez is. Én nagyon sajnálom Őt, mert nincs senki mellette, aki segíthetne ebből a betegségből kijutni.
2008. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Györgyi magatartása már rég nincs önkontról alatt. A sajnálatos,hogy a még józaneszű munkatársai az Ő jelenlegi lelki nyomorúságát kihasználva vele próbálnak negativ értelemben szenzációt kelteni a műsorban!

Segitő kezet kellene nyújtani,nem pedig mutogatni...,az Élet tartogathat meglepetéseket,nem tudni mit hoz a holnap,a minimum amit tehetünk,hogy emberként viselkedünk,attól függetlenül,hogy mit érzünk a rászoruló iránt.

2008. szept. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!