Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek MOST Zayn...

Mi a véleményetek MOST Zayn Malik-ról?

Figyelt kérdés
most mit gondoltok róla?mert régen sokan mivel benne volt az 1D-ben le_uziztátok.de most meg a pillowtalk első lett vagy 58 országban a pop listán. már ezt énekli a sok ecsetfejű "menő" gyerek is mert a szexről szól. pedig ő ugyanaz a Zayn mint aki akár 6 éve volt. és most már nem b_zi? szóval ha Harry-nek is megjelenik az első önálló albuma akkor szerintetek már ő sem lesz b_zi? xdd és miután folytatják mint banda már újra b_zi lesz Zayn is szerintetek és újból nem lesz "menő"(mert lehet ő is folytatja velük) ??

2016. febr. 28. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Zayn most sem menő. Ugyanúgy csak a 1d fanok hallgatják mint eddig. Én 2 országban láttam hogy rövid ideig vezette a chart listákat. Sehol máshol. Amúgy meg ennek a lemeznek nagy volt a hype-ja, mert hogy ő kivált a bandából, de most hogy feloszlottak majd mindegyik ontja magából az ócska tinipop lemezeket gyorsan el lesznek felejtve.
2016. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
69
2016. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Elso. Ez nem igaz. A baratnoim es en is hallgatom es nem vagyok 1D fan...a kerdesre igy nem tok valaszolni de utana neztem egy kicsit, es szerintem mm.... sokat valtozott...egyesek megutaltak amit egy részben meg érték, mert a pillowtalk.jo, de teljesen mas lett... mondjuk mondom nem vagyok odfan
2016. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem két országban volt első. még billboard on is első lett( a one direction sose volt első csak második a best song everrel) azért mondam hogy valamivel azért menőbb lett....
2016. márc. 2. 18:04
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nagyon tetszik a Pillowtalk című száma és nem baj szerintem, hogy ez a témája, mert manapság ez a téma mindenhol jelen van (szinte). Én az 1D-t nem nagyon szeretem, és szerintem ez a szám sokkal jobb, mint az 1D bármelyik száma.
2016. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Billboardon első helyen kezdett, aztán szépen gyorsan visszacsúszott, ami azt mutatja hogy nagy volt az érdeklődés, de ez nem újdonság akkora média hype övezete debütálásnál, viszont az hogy baromi gyorsa zuhanni kezdett azt mutatja hogy a közönségnek nem tetszett.
2016. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nekem sem tetszik... unalmas a hangja egyedül
2016. márc. 5. 16:10
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
A fiúbandák már csak ilyenek. Ameddig ott van mögöttük a profi csapat meg a marketing gépezet addig megy a szekér aztán amikor szólóban próbálkoznak és ők is próbálják kivenni a részüket a dalszerzésben akkor elvéreznek. A tucatnyi hasonló fiúbandából igazából Robbie Williamsen meg Justin Timberlake-en kívül senki nem tudott igazán sikeres szólókarriert befutni.
2016. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
szánalmas és nagyképű. Ja és páwa is és nagyon menőnek érzi most magát.
2016. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is eléggé beképzelt lett mostanába holott a pillowtalk se lett szerintem valami jó, de a többi zenéje..egyenesen szar.
2016. ápr. 9. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!