Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha olyan sikeresek voltak,...

Ha olyan sikeresek voltak, mégis miért oszlott fel a One Direction?

Figyelt kérdés
Meggyűlölték egymást? Más magyarázatot nem igen látok, hiszen az utolsó néhány albumnál már folyton arról ömlengtek hogy a dalszerzésben ők is részt vesznek, meg olyan dalokat csinálnak amilyeneket akarnak. Aztán kiszállt Zany hogy ő más vizekre evezne és aztán kiadott egy albumot olyan dalokkal ami ugyanolyan mint a 1D-s dalaik. Aztán a többiek bejelentették a feloszlást mert ők is szólóban akarnak dolgozni. Szóval nekem ebből nagyon az jön le hogy a nagy egojuk nem fért meg és meggyűlölték egymást.

#One Direction #Zayn Malik #wrong direction
2016. ápr. 24. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jól vagy már ember. Be lehet kussolni oszt senki nem kíváncsi rád.Ha nyűgöd van velük kapcsolatban akkor k-rvára tartsd magadban ,köszke..
2016. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ha meg ki írtál egy ilyen hülye kérdést akkor viseld a következményét... Ha kicsit gondolkodtál volna akkor most nem támadnának le. ;)
2016. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
Én se szeretem őket. Valaki írta itt hogy a szövegük miatt szerette meg őket. Hát kérem szépen, a szövegeik abszolút primitívek, a számaikról nem is beszélve (amit nem is ők írnak) és sokan mondják hogy "annyit elértek az életbe" , hát nagyon... annyira hogy nem tart nekik tovább max 7 évnél, ellentétben azokkal akik már 40 éve a toppon vannak, és ha megöregedtek, legenda vált belőlük. Az 1D pedig JB-vel együtt pár év múlva el fog süllyedni a süllyesztőben. Ők nem értek el semmit, szimplán egy hatalmas SZERENCSE során kerültek az élre, és nem saját maguknak, hanem a háttérintézkedéseknek köszönhetően fel lettek futtatva. De ezeknek szokott a legcsúnyább vége lenni... Nyilván felmerül a kérdés, hogy "de akkor hogyan szeretik őket ennyien?" kérem szépen, tini lányok, és nem a normálisabb fajtából... Buta, primitív, tudatlan, ostoba gondolkodású GYEREKEK, akiket elvakítja a külsőjük és akik jól megették a csalit... Persze néhány felnőtt, és idősebb ember is szereti őket, azok se normálisak :D Egyszóval, a minőség pótolhatatlan, ami sem 1D-ben nincs meg, se JB-ben. Minőségtelen sz@r nem tart ki hosszútávra. (Ja, és mielőtt elkezdenének nekem a sok "eszes" okoskodni hogy miért írok választ olyan témára amit nem szívelek, azoknak mondanám, hogy mert miért ne? ki tiltotta meg? szabad véleménykinyilvánítás. aki kiír bármilyen kérdést, az számoljon negatív kritikával/válasszal is, ennyi).
2016. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert neked aztán van mi...Mikor fogod már végre fel hogy nem az számít feltétlen zenének amit te szeretsz?Te jó ég. kussol már inkább g_ci jobban járunk.
2016. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ízléstől függetlenül is egy rakás fekália bevonva cukormázzal amit eddig az wrong direction lerakott az asztalra eddig.
2016. jún. 13. 17:25
 16/19 anonim válasza:
Hát te jó Isten! Nektek sincs életetek b*szki... Itt gyűlölködtök ilyen marhaságokon. Mit kell itt szidni és fikázni a másikat? Csak k*rvára irigyek vagytok rájuk, és ez van. A kérdezőt meg mit érdeklik ezek a dolgok, ha teljes szívéből utálja őket? El lehet gondolkodni és befogni.
2016. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tényleg.bevallom én régen szerettem őlet de most már nem...de azért még megvédem őket ha már egyszer directioner voltam..mi az hogy semmit nem tettek le az asztalra? De tényleg legalább olyan mondaná aki többet ért el..De hát ők meg ránéznének a kérdezőre jogosan végignevethetnék hogy mit tett le az asztalra. Huszonévesen dollár milliárdosok azért ez már valami nem beszélve a zenei sikereikről.Csak nézz utána...elképesztő hogy milyen sok mindent megynyertek ,mennyiszer voltak a top listán meg sorolhatnám..Az olyan bandákat jogosan szídjátok mint pl az a BTS. Mert azok tényleg b..ik,sminkelik magukat,a zenéjük még soha nem volt világ toplistán még tv be sem volt soha(mtv,viva), soha nem nyitlttak meg a brit music awards ot,soha nem nyertek semmi jelentőst olyan szar zenéjük van.Na őket csúfságolgatjátok de a 1D azért sok mindent elért.
2016. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
nem oszlott fel....-.-
2016. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Úgy néz ki egy ideig biztos nem álnak össze.Liam is szólózik.Harry meg el van foglalva a színészettel.Kitudja mi lesz.Talán jobb lesz nekik így.
2016. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!