Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tupac, Depeche Mode, Janet...

Tupac, Depeche Mode, Janet Jackson és hasonló rap meg pop előadók mit keresnek a Rock & Roll Hírességek Csarnokának jelöltjei között?

Figyelt kérdés
De tényleg. Biztos eddig is kerültek be hasonlók, az a helyzet, eddig még nem nagyon figyeltem fel erre, de most mikor megláttam a jelöléseket, csak így néztem, hogy hátmiafrancvan? :'D Semmi bajom a fent említett előadókka, csak egyszerűen nem ide tartoznak, Tupacnak vagy a Depeche Modenak konkrétan köze nincs a rock n rollhoz. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre. :)
2016. okt. 21. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert hatással voltak a rock zenére.
2016. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább fordítva...
2016. okt. 24. 00:59
 3/9 anonim ***** válasza:
2pac-ra nem igazán volt hatással a rock zene. legalábbis szerintem nem.
2016. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. Ezért semmi keresnivalója ott. Oda a rock n roll nagyjainak kellene belerülni, nemde?
2016. okt. 26. 01:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Michael Jackson is benne van
2016. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, de neki még mindig több köze van a rockhoz, mint a rappereknek, meg az elektronikus bandáknak...és ő egy hatalmas legenda.
2016. okt. 29. 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Tupac is az. Nem akora, mint Jackson de legenda. Ő az egyetlen rapper akit hallgatok, amugy metalos vagyok
2016. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De Jackson azért mégiscsak jóval közelebb áll a rock n rollhoz, mimt Tupac.
2016. nov. 3. 02:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hozzátenném, hogy Michael kétszer is volt! :)
2016. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!