Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki megmagyarázza?

Leónetta-Lolita kérdése:

Valaki megmagyarázza?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvasok olyanokat, hogy CAMREN (Fifth Harmony) meg, hogy Lauren és Camila együtt. Ezt nem értem, ők voltak együtt egy pár? Vagy mi? Azt tudom, hogy Lauren biszex, de Camila nem vallotta be.. és volt köztük valami? Vagy hogy jött ez a Camren közös név?

2017. jan. 21. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A rajongók találták ki. de szerintem volt vmi kettőjük között. A név az meg asszem Dinah kezdte el írni, hogy Camren feels.. de NEM biztos.
2017. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oké, de miért gondolja azt mindenki, hogy volt valami köztük? Csináltak valami olyat? Vagy mi?
2017. jan. 23. 20:48
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen elég egyértelmű, YouTube-on keress rá, kiad egy csomó videót és látszik hogy izzik köztük a levegő. :D

És igen Lauren már Coming outolt de Camila is szinte 1000% hogy nem heteró hanem minimum bi.

2017. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lauren kezdte el..

Talán volt köztük vmi, senki se tudja, keress rá Youtubeon:))

2017. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Épp most nézem a videókat. Szerintem is volt köztük vmi, máshogy néznek egymásra, mint a többiekre. Csak kár, hogy már nincs is esély rájuk. Hallottam, hogy Camila kiszállt a bandából 😥 amúgy megmondom őszintén, hogy én nem is ismerem öket, eddig csak 2-3 számukat hallottam. Csak érdekelt, hogy most akkor Camila és Lauren voltak együtt vagy mi ez a nagy Camren rajongás. És, amúgy erről szóltak is pár szót ezzel kapcsolatban? Mert nem nagyon értek angolul és az összes videó angol
2017. jan. 27. 02:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem Camila lépett ki hanem kirúgták.

Egyszer rákérdeztek náluk hogy tudják e mi az a Camren és mondták hogy a rajongóik így hívják a kapcsolatukat meg hogy szerintük ez elég fura.

De hogy igaz lenne e azt senki nem tudja mert tényleg annyi rejtély van itt hogy csak na. Van olyan pletyka miszerint egy liftben történt köztük valami és amikor rákérdeztek náluk ez volt a reakciójuk: https://www.youtube.com/watch?v=KTyRMrJkmUU

Vagy egy másik pletyka hogy Camznek Laurennel volt az 1. csókja mert pár éve azt mondta hogy még nem csókolózott most meg nem hajlandó elárulni hogy kivel történt. A másik a nap és a hold, akik csókólóznak. Camilának van egy nyaklánca nap medállal, Laurennek pedig egy holddal. Vagy itt van ez a csók is: https://www.youtube.com/watch?v=KP4Fz2DZrJE.

Ezenkívül ott van ahogy egymásra néznek, tapizzák egymást, osztozkodnak a ruháikon, titokban megfogják egymás kezét, ölelkeznek, beharapják az ajkaikat meg piszkálják a hajukat, ruháikat ha egymásra néznek vagy amikor Lauren babe-nek (kicsimnek) hívja Camilát...

Meg ott vannak Dinah Camren feels-es Tweetjei.

Én Laurennel kapcsolatban is éreztem hogy a lányokat (is) szereti aztán ki is szivárgott egy kép amin egy lánnyal smárolt. Camilával ugyanez a helyzet. Ha szerelemmel kapcsolatos dolgokról beszél sose mondja hogy fiú hanem hogy ha szerelmes lesz egy "személybe". Egyszer egy interjúba azt mondta a műsorvezető hogy zavarban van amiért sok ilyen szép lánnyal van egy szobában és Camila azt mondta hogy ő is. Egyszer amikor megkérdezték hogy ki a plátói szerelme azt mondta hogy az övé Lauren, amikor meg Laurent kérdezték hogy kit fog megcsókolni a fagyöngy alatt Camz rávágta hogy "engem".

2017. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok felsorolni minden dolgot de azt még megfigyeltem hogy Camila sose viselkedik úgy fiúk társaságába mint a lányok közelébe, pláne Laurenébe. Ha meg a fiúkról kell beszélnie mindig olyan mintha valaki kényszerítené rá.
2017. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azt hol írják, hogy Camilát kirgúták? És miért??

Amúgy ezt a liftes dolgot én nem is tudtam, te tényleg elég fura volt a fejük, amikor rákérdeztek :D

2017. jan. 28. 04:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt nyilván nem írták meg, Camila írta ki a Twitterjé.
2017. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A csókkal kapcsolatban. tényleg úgy látszik, hogy volt. DE ott volt Lucy Vives is (Lauren barátnője) és nem hiszem, hogy pont előtte csókoloztak volna. Lauren mögött ment.
2017. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!