Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy-hogy nem dobálták még...

Hogy-hogy nem dobálták még meg soha Szabyestet?

Figyelt kérdés
Valószínűleg többen útálják őt, mint ahányan szeretik, mégsem hallottam még róla, hogy mondjuk elmegy egy falunapra(hisz az az agyhalott csak ilyen nívós eseményekre jár fellépni...), ahol egyébként nincs agyonbiztosítva sem a környék, és senki nem dobálja meg...nem sörösüvegre gondolok persze, elég a tojás is...de miért nem történt ilyen sose?

#Szabyestirutinom #Szabyreggel
2017. aug. 19. 20:01
 1/7 anonim válasza:
92%
Szerintem azert mert nem olyan hires meg. Lehet hogy tobb az utaloja de ok nem olyan nagy utalok mint a nagy sztaroknal akik barmit kepesek elkovetni ellene. Szerintem az o utaloi csak siman utaljak es nem csinalnak ellene semmit.
2017. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
valószínűleg azért, mert a koncertre többnyire olyanok mennek el, akik szeretik. egyébként én sem kedvelem különösebben, de a többség szerintem van annyira intelligens hogy ha nem tetszik, nem hallgatja :)
2017. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira utálnák, akkor megdobálnák. Ezek szerint az emberek inkább csak közömbösek felé (ahogy én is), ami egy celeb (azt hiszem joggal használom ezt a pejoratív kifejeezést) számára sokkal rosszabb, mintha utálnák. Az utálathoz le kell tenni valamit az asztalra. Ahhoz indulatok kellenek. Abból profitálni lehet. A közömbösséggel rosszul jár, el fog veszni a süllyesztőben...vagy ott is volt eddig is, de ez már más téma.
2017. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
90%
Hát mért menne el valaki egy olyan ember koncertjére, aki közömbös neki/utálja. Ott vannak a max. 10 éves rajongói és hallgatják azt a "produkciót".
2017. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
mert normális ember nem fogja a szabadidejét ilyennel tölteni, a többinek meg csak a gép mögött nagy a szája
2017. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert a tojás és a primőr zöldség ára az egekben és a falusi meg sajnálja rá a termékét
2018. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, én az Ektomorfot sokkal szivesebben meghallgatom
2020. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!