Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Majkána valamilyen...

Szerintetek Majkána valamilyen formában mindig szerencséje van azért tud a víz felett maradni?

Figyelt kérdés

Én nem tartom őt egy nagy tehetségnek és régebben is idegesített, hogy olyan hamar sztárt csináltak belőle pedig hiányzik belőle az igazi profizmus! Nekem nem tudja eladni magát! Elég sunyinak tartom őt, látszik rajta, hogy mindenkivel nyomul egy ideig amíg haszna van belőle mert egyedül elég üres és unalmas is! És átjön, hogy tele is van kamuval! Mint ha felnagyítva nyomná a szöveget!

Bár azt is elismerem, hogy képzettebb lett zeneileg, de nekem mindig úgy marad meg, hogy dopeman kicsi haverkája volt aki kapott egy jó nagy adag segítséget elinúlni!

Azóta meg ugrál ide oda nehogy elfelejtsék az emberek!

Bár nem tudom dopeman miért volt belezúgva majkába!



2017. nov. 11. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ha valakit nem kedvelek, ellenszenves nekem, akkor nem foglalkozok vele annyit hogy napi szinten kreálok róla kérdéseket hogy külön reklámot kapjon. Mert azt te sem gondoltad komolyan hogy ha te itt előállsz a magánvéleményeddel az majd le fogja rombolni bárki hírnevét. Még akkor sem ha 1-2 támogató kommentet kapsz.
2017. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 veterán vas ***** válasza:
22%

Úgy tűnik a Kérdezőnek valamiért "savanyú a szőlő".

Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy Majka ügyesen használja ki a média adta lehetőségeket.

Mondjuk úgy röviden, hogy életrevaló.

Ha ennyire zavar, ne foglalkozz vele. ;)

2017. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg Majka azon kevesek egyike, aki élni tudott a kapott lehetőséggel. Hány tehetségkutatós, "valóvilagos", van és hány százalékuk vitte valamire? Szerintem, önmagában a szerencse, nem elég ehhez.
2017. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Lehet van benne szerencse is, meg jókor volt jó helyen, de ez önmagában kevés.

Csak a 15 perc hírnévre elég, de utána muszáj valamit

produkálni, mert eltűnsz a süllyesztőben.

Hány VV-s eleve azzal a céllal ment be a játékba, hogy a médiában akar dolgozni...megvolt az elhatározás, de mégsem volt rájuk igény.

Az, hogy az emberek megnézik Majka műsorát, mert tetszik nekik a stílus, vagy hogy meghallgatják az általa vezetett műsort a rádióba, az minden, csak nem szerencse.

Nyilván nem jön be mindenkinek, de ugye tudod, h nincs olyan, ami mindenkinek megfelel?

Balázsék hiába vannak mondhatni főműsoridőben - amikor mindenki kocsiban ül reggel és megy munkába - ha egyszer valaki utálja őt, akkor inkább átvált egy másik rádióra.

Ez Majkára is igaz.

Akinek ellenszenves, az nem nézi a Ninja Warriort, mert nem akarja hallani a beszólásait, meg hogy kiröhögi a játékosokat. Az váltson csatornát. De sokaknak meg bejön ez a csípős humor, és nevetnek rajta.


Dopeman kicsi haverkája? Ez vicces.

Én nem vagyok Majka-rajongó, csak az új száma jön be, emiatt kerstem rá. A 90-es években voltam fiatal, így ezzel a számmal nálam nagyon betalált.

Szóval alapvetően nem védem, csak nem fikázom.

De ez a dopeman-es duma...ugye te sem gondoltad komolyan? dopeman szánalmas, sosem tudott még csak megközelítőleg sem akkora siekrt elérni, mint ez az ember. egy tahó gyökér, persze majka sem egy agysebész, de valamiért emberibb.

elindulni lehet segítettek neki, de az a helyzet, hogy ha vki így kinőtte magát, és nincs dopeman, akkor megoldotta volna máshogy. ma, amikor x-faktor megy évente, amikor a youtube-ról ismered meg a "sztárokat", amikor a celebes műsorokat tömegek nézik... hidd el, hogy meg tudta volna oldani dopeman nélkül is.


ugrál ide-oda, nehogy elfelejtsék az emberek???

ember, nem ő ugrál, hanem annyi felkérése van, hogy nem győz válogatni!

miért?

mert van rá igény!

neked van felkérésed tv-műsorba?

valószínüleg nem vagy annyira érdekes és egyéniség, hogy az emberek kíváncsiak legyenek rád.


egész más stílus, de nekem pl régebben tetszett a Magyarország, szeretlek! c. vetélkedő, mert nem a tahóságra épült, hanem a kultúrára, történelemre, stb.

De hiába volt részben műveltségi, hiába lehetett belőle tanulni, rövid idő után lemondtam róla, mert Jakupcsektől égnek áll a hajam.

Egy nő, aki évtizedek óta a médiában dolgozik, és a mai napig nem képes normálisan ragozni a szavakat, nekem bántja a fülemet.

Hasonlóan irritál VV Aurelio, számomra ő a legalja, nem is nézek meg semmit, amiben ő van.

Nem azért, mert nem bírom a VV-seket, de ő... nincsenek rá szavak. VV Christofel még szintén ez a kategória, a gyökérség netovábbja.

2017. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Visszatérve a celebekre, Liptai Klaudia műsorait sem nézem, szörnyű az a nő.

Ettől függetlenül van rá igény, mert sokan kedvelik.

De olyan flegmán, igénytelenül beszél sokszor, és azok a röfögések, amik kiszakadnak belőle nevetés címszóval... minden, csak nem elegáns és nem nőies.

Hiába adnak rá egy csipkeruhát, ha egy proliként viselkedik.

A humora számoma nem humor, mert közönséges.

De nagyon jól tudom, hogy a legtöbb embernek bejön a közönséges humor. Általában a kevésbé iskolázottaknak, de nem csak nekik.

2017. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem meg majka erőszakosan nyomul a médiában!

Nem vagyok kíváncsi a stílusára, megis mindenhol ott van! Nem hiszem el, hogy nem lenne mas akit felkérhetnének.

2017. nov. 11. 17:51
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: Hiába nyomulna erőszakosan, ha nem lenne rá igény. Én megertem, hogy te nem kedveled, de sokan meg igen. Ez van.
2017. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

pont ugyanezt akartam írni, hiába próbálna nyomulni, ha nem tolnak az orra alá egy szerződést, akkor a biztonsági őr nem fogja beengedni a stúdióba.

amúgy jó eséllyel nem ő nyomul, hanem őt hívják!

fogadd el végre, hogy most te vagy kisebbségben, mert másokat nem irritál úgy, ahogy téged!

jó, dopeman?

2017. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"jó, dopeman?" Hát ez jó volt. :D


Meg az is, hogy "hiába adnak rá egy csipkeruhát, ha egy proliként viselkedik." Tökre egyetértek.


Amúgy szerintem érdekes eset ez a Majka. Előszöris nekem ő úgy jut eszembe,mint való világos, akinek azóta van pár száma. Egyébként nem egy buta ember. Én is gondolkoztam már, hogy hogyan maradt meg ennyi ideig a médiában. Bár nekem azonkívül, hogy egyre több olyan ember van a médiában, akik nem ütnek meg egy alapvető kultúrált viselkedési szintet, személyesen vele nincs bajom. Szerintem nagyon határozottan képviseli mindig a véleményét, meg poénkodik. Mondjuk más kérdés, hogy mi az,amit képvisel... Láttak benne fantáziát szerintem, hogy egy ilyen alkatra kiváncsiak lesznek az emberek.

2017. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majka eleve iskolázottabb volt, mint az ózdi romák nagy része, szakmát is tanult, nem a sült galambot várta. Nekem szimpatikus azért is, mert kihasználta a VV adta lehetőséget, neki van igaza.
2017. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!