Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sarka Kata hogy tudta eltitkol...

Sarka Kata hogy tudta eltitkolni hogy terhes volt?

Figyelt kérdés

Most láttam meg instán egy anyák napi posztjàt, amiben azt írja, hogy már hàrom gyerekes anyaként ünnepel.

A koràbbi egész alakos képein a hasa sem látszik, az arcán sem tűnt fel vàltozás. Azt se tudtam, hogy van férje :O Hogyan tudta végig titkolni ezeket? Ti nem lepődtetek meg?


(Olyan válaszokra nem vagyok kívàncsi,hogy "ő ki" illetve "kit érdekel". Aki kötekedni jön ide azt jelenteni fogom, mert nem vitázni akarok. Köszönöm!)


2019. máj. 10. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az arcán azért látszott már. Úgy tudta eltitkolni, hogy régebbi képeket posztolt, csak szelfiket vagy ha alakos is volt, az olyan, hogy bő/fekete ruha.
2019. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Te barlangban élsz?
2019. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Igazad van! Most néztem vissza a képeit, és hiába feketében van, nagyon csinos azokon is. Nekem fel sem tűnt volna akkor sem ha napi szinten làtom ezeket a fotókat.


#2: Nem élek barlangban, de nem követem őt instán. Feldobta most ezt az anyák napi posztot, úgy làttam meg és meglepett, mert a neten vagy újságokban nem is olvastam. Azért 9 hónapig titkolni nem semmi. Korábban meg minden az ő dolgaival volt tele.

Viszont örülök, hogy te naprakész vagy az életéből!

2019. máj. 10. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok naprakész, de kb. 2 hete, mindenhol az jött szembe a hazai neten, hogy az új, milliárdos kanja felcsinálta, és hamarosan szül.


Bocs, hogy netezek!

2019. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez nem új jelenség, az ilyen aranyásóknak az egyik aduászuk hogy felcsináltatják magukat az újdonsült milliárdos férjükkel,hogy utána ha nem megy minden simán lehessen zsebelni a gyerektartást meg a többit.

Azért micsoda véletlenek vannak, hogy ezt a drága lányt pont egy milliárdossal hozta össze a sorsa és lobbantak igaz, őszinte szerelemre, nem pedig a buszvezető Józsival, az utcaseprő Bélával vagy a sarki hentes Lajossal.

2019. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem titkolta, hogy terhes, csak azóta, amióta nincs együtt Hajdúval, szinte semmit sem lehet tudni a magánéletéről, meg ugye nem olyan képeket posztolt, amin egyértelműen látszódott a növekedő pocakja. Amúgy engem is meglepett a hír, én még az Anyák napi posztja előtt olvastam itt gyk-en, hogy terhes, nem akartam elhinni, aztán ahogy visszanéztem a képeit, tényleg kivehető, az arcán is látszik a vége felé.

Többször nyilatkozta, amikor még együtt volt Hajdúval, hogy semmit nem csinálna másképp, csak azt, hogy ennyire nem engedi az életükbe a médiát, és Hajdúnak is szült volna 3. gyereket, 40 éves kora előtt.

Nem védeni akarom, ugyanakkor nem is ismerem őt. Azt irigylem tőle, hogy lényegében egész életében jómodban élt (szülei is vállalkozók), aztán Hajdúval 19 évesen megismerkedett, és semmit sem kellett akkor sem csinálnia, csak szerepelni és szépnek lenni. Gyönyörű nő amúgy, női szemmel is. Más jót sajnos nem tudok rá mondani, bár nem ismerem.


Valaki tudja amúgy, ki a férje? Annyit lehet róla tudni, hogy milliárdos, és elvileg idősebb Sarka apjánál. Hogyhogy 1 db közös fotó sincs róluk a neten?

2019. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
(Az elírásokért bocsi - előző voltam.)
2019. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit lehet róla tudni, hogy milliárdos, és elvileg idősebb Sarka apjánál."

"Hogyhogy 1 db közös fotó sincs róluk a neten?"

Meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Mert ez is egy aranyásó-sugardaddy kapcsolat, mint a Vajnáéké volt, ami enyhén szólva sem az igaz szerelemről meg a közös vállalásokról szól. A pasi kitartja, és ennyi.

2019. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bessenyei István a férje, a Valton Security tulajdonosa. 62 éves.
2019. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#6: Köszi, jól összefoglaltad :)

Nekem az is új infó volt, hogy újra férjhez ment. Nemhogy a baba.

Igaz, hogy korábban a csapból is ő folyt, gondolom ebbe is bele lehet fáradni.

Komolyan 60 feletti a férje?? Ne már... Szerintem is szép nő Kata (én is nőként mondom ezt), simán összejöhetett volna egy vele egykorú férfival.

2019. máj. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!