Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeritnetek melyik új csatorná...

Szeritnetek melyik új csatornák hasonlítanak legjobban a régi TV3-ra és a régi Budapest TV-re?

Figyelt kérdés
Régi emlékek kötnek a TV3-hoz és a Budapest TV-hez, rengeteget nétem mind a kettő csatornát és nagyon szerettem rajtuk a műsorokat. A TV3-hoz szerintetek melyik a jelenlegi leghasonlóbb csatorna? A Budapest TV tudom hogy online még fogható de tévén már nem, és amit online adnak műsort az már közel sem hasonló a régi műsorokhoz. Hamarossan lesz tv-m és eszembe jutott ez a kettő csatorna és feltettem a kérdést hogy melyik jelenglegi csatorna hasonló hozzájuk. Szerintetek melyik jelenlegi azaz új csatornák hasonlítanak a legjobban? Mit köttessek be, ami hasonló műsorokat sugároz mint ez a kettő sugározott régen? Nem egy szavas válaszokat kérek, és szeretném ha meg is indokolnátok. Köszönöm előre is a válaszokat!

2019. dec. 30. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A TV3-hoz, értsd sorozatok és filmek mennek rajta napi 8 órában, hasonlít az AXN, a Viasat3, a Viasat6, a Sony Max, a TV4, a Story4, a Galaxy4, a Jocky TV, a Prime, a Cool, a Sorozat+, az RTL+ legalábbis most ezek jutottak eszembe. Ugyan ezek már 24 órásak, de napon belül is ismételnek.


A Budapest TV-hez leginkább a hatos csatorna és a fix TV hasonlít, bár mindkettő magasabb színvonalon készít műsort, mint a korábbi BpTV.

2019. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Illetve a TV3-ról hallottam hogy a FEM3 és a Viasat 3 ennek az utódjául akarták csinálni de a Viasat 3-on nincsen filmen kívül semmi más a FEM3 pedig ha jól tudom nőknek készült csatorna. A Budapest TV-ről nem hallóttam ilyen.
2019. dec. 30. 18:19
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Hiába kérdezed meg ismét, maga a kérdés butaság.
2019. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A Viasat3 indulása utáni években elég sok TV3-as sorozatot vett át és folytatott illetve ismételt.


Az eredeti FEM3 indulásakor valóban úgy tűnt, hogy TV3 néven indul, de végül védjegyjogi akadályok miatt lett FEM3 belőle. De a mai FEM3 már nem az eredeti csatorna.


Összességében pontosan olyan csatorna, mint a TV3, nincs. Mármint hétköznapokon napi 8 órában sugározó hírműsorral rendelkező egyébként sorozatokat és filmeket sugározó csatorna. Legközelebb hozzá a 2000-es évek elején a Viasat3 állt, nem titkoltan a ~1 évvel korábban megszűnt TV3, MSat és Szív TV csatornák közönségét akarták felszívni a csatornával, de hírműsora, leszámítva a 9/11 utáni néhány hetet, amikor a Fox News műsorát vették át szinkrontolmáccsal sosem volt.

2019. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, a fix TV-ről már hallottam, de a hatoscsatornát ol lehet igényleni mert néztem az elmúlt időben a szolgáltatók oldalait de nem láttam. Ezek a csatornák a fix TV és a hatoscsatornát hogy lehet igényelni? Ugye, nem ilyen nagyon extra csatornák köztt vannak ami mellett még 100 csatornát kapsz? Mert nem szeretnék olyan sok csatornát mert erre nem akarok annyit költeni. A TV3-hoz hasonló csatornák között van olyan amin van híradó, meg időjárás jelentés meg ilyenek?
2019. dec. 30. 18:29
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A kábeles Digin a hatoscsatorna és a fix TV is benne van a csomagban, náluk nincs minicsomagosítás.


Olyan csatorna, amin híradó is lenne és ezenkívül csak filmek és sorozatok jelenleg nincs. Bár mintha a Prime este 11 környékén ismételné a TV2 Tények c. infotainment műsorát. A mai TV4 elődje a Story 4 próbálkozott az ilyen jellegű adók közül néhány évvel ezelőtt hírműsor készítéssel, de annak magas költsége miatt nem éri meg.


Hozzáteszem, a TV3 magas fenntartási költségét is részben az okozta annak idején, hogy a magyar törvényeknek megfelelve hírműsort gyártott, illetve hogy nem sugározott hétköznap napközben műsort. A kábelcsatornák nagy részét a 2000-es évek közepén napközben nézték az emberek, főműsoridőben nemigen vették fel a versenyt a TV2-vel és az RTL Klubbal.

2019. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az előző válaszomat az 1. válaszolónak írtam. A 3. válaszoló válaszát köszönöm szépen szerinted melyik hasonlóbb a FEM3 vagy a Viasat 3 hasonlóbb? A Viasat 6 az milyen?
2019. dec. 30. 18:39
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A mai FEM3 nem hasonlít a TV3-ra.


A Viasat3 ilyen.


[link]


A Viasat6-on pedig ez megy.


[link]

2019. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mit értesz minicsomagosítás alatt? Hány csatorna van benne, és mennyibe kerül? Meg néztem ezt a hatocsatornát erre van lehetőség nem Digi előfizetőknek is?
2019. dec. 30. 18:47
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A minicsomagolás az, amit pl. a Telekom csinált egy időben. Mármint volt egy 50 csatornás csomag mondjuk 3000 forintért aztán 5-10 csatornás csomagokat lehetett választani havi 1000 forintért hozzá, ha érdekelt pl. a sport tematika. De már ők is visszavettek ebből.


Hogy a hatoscsatorna hol érhető el még, nem tudom.


De a műsora nagyon BpTV-s. [link] Bár emlékeim szerint egy időben Geszty Glória is benne volt, Ő annak idején a Zenit TV-t készítette Zámbó Lászlóval, aki manapság a XVI. kerületi helyi tévét csinálja.

2019. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!