Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Agymenők rajongók észrevettéte...

Agymenők rajongók észrevettétek ezt a lehetetlen easter egget?

Figyelt kérdés

Az 1. évad 13. részében amikor a srácok az ebédlőben agyalnak azon, hogy kivel helyettesíthetnék seldont, Raj azt mondja, hogy: "tudós lány a Blossom-ból" illetve, hogy neurobiológiából van doktorija.


Namost ugye a lány a Blossomból Mayim Bialik, akinenk ráadásul szintén neurobiológiából van doktorija. Igazából az a fura, hogy Amy karaktere ugye csak sokkal később (3. évad vége) kerül képbe.


Szerintetek ez véletlen vagy tényleg már előre tudták, hogy kb 2 év mulva csatlakozni fog a gárdához Bialik?



2020. febr. 12. 21:49
 1/3 L.. István ***** válasza:
100%
Annyira előre nem terveznek egy ilyen sorozatnál szerintem.
2020. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy szerencsés véletlenről van szó. Azért egy sitcom nem egy olyan sorozat ahol a konkrét cselekmény évadokra előre el van tervezve.

De még ha esetleg előre el is lett volna tervezve hogy majd egyszer Sheldonnak barátnője lesz, konkrét színésznő még nem lehetett rá. Senki nem fog úgy szerződést kötni egy szerepre, hogy majd valamikor 2-3 év múlva előveszünk, legyél szíves készenlétben állni!

2020. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen igen, azért is írtam "lehetetlen" easter egget :)


De azért véletlennek erős, szerintem akkor is.


pl ha azt vesszük Ted gyerekei a HIMYM-ben már az első évad alatt tudták, h Robinra lesz kifuttatva a dolog mert a sok évadra elegendő jelenetet még a legelején felvették velük.

2020. febr. 13. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!