Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Verdák című mesében hogy...

A Verdák című mesében hogy szülnek kiskocsikat az autók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon érdekelne, hogy a Verdák című mesében hogy születnek a gyerek autók.

2020. aug. 8. 20:02
 1/4 anonim válasza:
100%

Ez egy gyerekmese. Ne keress benne ennyi logikát.

(Ennyi erővel: a sellő hal és ikrát rak, vagy emlős és elevenszülő?)

2020. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A garázsban
2020. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam, szerintem valahogy gyártják őket. Nem igazán vannak benne gyerekek, kivéve a két kislányt, aki szurkol, de őket kis méretű autók alapján mintázták és ugyanúgy gyerekek a harmadik részben is, tehát szerintem a járművek nem növekednek, de az alkatrészeit öregednek, pl. Doki egy ‘51-es kocsi, ‘54-ben már híres versenyző volt, a történetben meg egy nyugdíjas szerepét tölthetné be.

De ezt az elméletet az utolsó részben megdöntheti Cruise beszéde McQueenhez, mert szót ejt a szüleiről és amikor “kicsi” volt őt nézte a TV-ben, bár nem tudom mit érthet kicsi alatt.


Így ez szerintem rejtély marad.

2020. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha láttad a 2. Részt, akkor van az a nyomozós flinn-ügynök, és ugye bedobják a vízbe, de szüksége van levegőre tehát: van tüdejük.


Ezt a készítők mondták, az ajtójukat azért nem lehet kinyitni, mert ott van az agyuk😆 (yt: McQueen pronounces a map néven)

- és az első részben ugye mcqueen úgy akar nyerni hogy nem cserél gumit, ami eldurrant később -> és ez fájdalmat okozott ugye végig az aszfalton gumi nélkül - tehát van idegrendszerük


SZÓVAL: Mivel ha sok jel van arra hogy vannak emberhez-hasonló szerveik- tehát akkor biológiai úton "készül" a gyerek, és hasonlóan mint a csigáknak van születéskor egy gyengébb héj (ebben az esetben kaszni) ami később "meszesedik" ugye.

tehát ez azt jelenti hogy mivel szerveik vannak, ezért később a kasznit újra kell méretezni a növekedés miatt.


Úgyhogy mind a két lehetőség: ugye a biológiai szaporodásra és az építés is lehetséges.

(És erre sztem ez a leg racionálisabb válasz)

2022. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!