Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » HDTV beltéri antenna,amit...

HDTV beltéri antenna,amit reklámoznak,kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A Gajoshop reklámoz egy előfizetés nélküli beltéri HDTV antennát.Valóban jó vagy csak ez is pénzlehúzás?

2020. okt. 15. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy erősítős szobaantenna, ami Magyarországon a Mindig TV ingyenes adásainak vételére alkalmas, illetve, ha előfizetsz a Mindig TV Extrára, ha olyan helyen laksz, ahol megfelelő a beltéri lefedettség.


Ha lapostévéd van és alkalmas a DVB-T / MPEG4 vételre (átalában a 2009-től forgalmazott tévék ilyenek), ezek a csatornák érhetők el vele: [link]


A Mindig TV Extráról itt olvashatsz részletesebben: [link]


Szerintem Aliexpressről ugyanezt a terméket olcsóbban is meg lehet rendelni, de az, hogy megfelelő jelerősséget produkál-e minden esetben attól függ merre laksz és a tévéd tunerje mennyire érzékeny. Én egy 1000 forintos erősítő nélküli antennát rendeltem az Aliról, amivel működnek a Mindig TV ingyenes csatornái nálam, a szomszédomnál meg a két frekvenciából, amin az ingyenes adások érhetők el, csak egyik.

2020. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!