Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen meséket néznek mostanáb...

Milyen meséket néznek mostanában a gyerekek? Kisgyerekes szülők, help!

Figyelt kérdés
Van két kislány (4 és 7 évesek) a rokonságban és színezőt szeretnék készíteni nekik karácsonyra. Nem szeretnék kitalálni magamtól karaktereket, arra gondoltam, hogy népszerű mesefigurákat rajzolnék le (ismerős alakok jobban lekötik szerintem őket) de fogalmam sincs, hogy miket néznek ma a kicsik. A szülőket nem akarom megkérdezni, nem szeretem beharangozni, hogy mit akarok ajándékozni.

2020. okt. 27. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Uuu és mi lenne, ha karácsony alkalmából leülnél velük megnézni néhány régi mesét, pl pom pom meséi vagy nils holgersson vagy nem is tudom rengeteg van még... És azokból csinálnál valamilyen színezőt és azt adnád oda nekik? Tök aranyos családi program lenne, és együtt lennétek.🥰



Az a baj, hogy nem tudok, ennél értelmesebb választ adni, de mégis szeretnék segíteni... Nem tudom miket néznek most a gyerekek, de azt tudom, hogy a régi mesék sokkal jobbak voltak. Én is azokon nőttem fel és az én gyerekeim is azon fognak😍


Remélem azért nem haszontalan a válaszom...🥺

2020. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még egyes vagyok... Esetleg Disney karakterek, pl Elsa vagy Aranyhaj, Mulán.. azokat biztos látták. Vagy Szaffi😍
2020. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jégvarázs, Mancsőrjárat ezekkel nem lehet mellélőni. :)
2020. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!