Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenced a Való Világ...

Ki a kedvenced a Való Világ 10-ből és miért?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom senki sem nézi😉Az én kedvenceim:Bálint és Dani.
2020. dec. 4. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
a reklámok
2020. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Akiről úgy néz ki, mert azt mutatják be (hiszen ez manipulálható valamennyire), hogy a legjobban átlátja a játék lényegét és tudatosan csinál mindent, felépített és stabil játéka van, és ezt még nyíltan és magabiztosan is játssza, az Dani. Knapp Attila csinálta ezt ennyire jól, és most csekkolnom kellett mert már nem emlékeztem, hogy ő is nyerte azt az évadot. Vagy pedig Knizner Péter ugyanebből az évadból, csak ő szintén szókimondóbb és agresszívebb játékos volt az emlékeim szerint, ők játékszinten mesterek voltak, nem a trash vonal.

https://www.youtube.com/watch?v=p4SrdXweyQk

2020. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Én tényleg nem nézem. Pár bemutatkozót láttam, szokásos proli nagyszájú palik és tömegribik.
2020. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
57%

Azt nem értem aki nem nézi miért válaszol a kérdéshez?

Na mindegy.


Nekem Daniban nem tetszik ez az alpári stílus de emellett érdekes hogy mégis úgy látom nem hülye gyerek egyébként. Ő tűnik a legkiegyensúlyozottabbnak, másik kedvencem a Merci.

2020. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nincs kedvencem. Mindegyiknek van valami negatív tulajdonsága amit nem tudok tolerálni. Bálint egy álértelmiségi csávó aki többnek hiszi magát másoknál és magas lón ül. Renátó ostoba és túl agresszív ha iszik. Dani habár próbálja magát normálisnak feltüntetni, alpári és gusztustalan. Moh ide-oda rakja magát, helyezkedik, próbált mindenkivel jóba lenni, napraforgó jellem. Robi eddig nem csinált semmit. Gábor szarul játszik és folyton az igazsággal jön pedig igazából szarkavaró. A lányokról nem tudok nyilatkozni. Az egyik cigány a másik idegesítő a harmadik szobanövény a negyedik szarkavaró stb. Ez már csak ilyen. Elég gyenge a széria. Egyébként itt az összes játékos volt már statiszta vagy rendes szereplő valamelyik rtl es sorozatban (lásd: Gábor-Anikó show, Bálint-Éjjel nappal). Egy előre megírt forgatókönyv, előre megírt balhék, előre megírt karakterek.
2020. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

"az összes játékos volt már statiszta vagy rendes szereplő "

Meg tudod nevezni ezeket a műsorokat? Vagy csak a 2 játékosból általánosítasz mindenkire? Fura, hogy semmilyen médium nem hozta még le ezt az összefüggést, pedig elég feltűnő lenne, valamilyen szintű hírértékkel.

2020. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
@6: Most neveztem meg 2 műsort. Nem elég? Valszeg azért nem mert a többi csak statiszta volt és nem jegyezte meg szinte senki az arcukat mert felejthető szerepet játszottak. De csak idők kérdése. Még 2 ilyen összefüggés aztán már mindenki látni fogja mekkora kamu ez a műsor.
2020. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Robi. Ő, eddig legalábbis még egész szimpatikus és értelmes.

Renátó sem volt rossz, de nála nem tetszik az a nagyon agresszív stílus részegen.

Gina és Amanda nagyon irritál.

Fru is kicsit kétes. Először azt mondta, hogy ő igazi nő, nem akárkinek mutatja meg a testét.

Amikor a paraván mögött villantott, az volt a mentség, hogy mert ott volt a paraván. Végülis páran nem látták... Bent a villában, csak egy egész világ látta. Na mindegy.

Gábor szimpatikus volt, de valahogy mostanában inkább irritáló. Sokat pislog (nyilván ez nem az ő hibája) , ki forgatja mások szavait. Érdekes ember azt meg kell hagyni.

Virág pedig naív Danival szemben. Az a férfi, mert már az, nagyon megalázza. Olyan stílussal beszél vele, ami szerintem nem normális. Sokat tesz meg érte, sokat, sokat, csak mellette nem kéne porig aláznia. Amit a Gábor mondott a virágnak abban teljesen igaza volt, szerintem az tényleg őszinte volt tőle. Csak a kis naív Virág szerint nem, nem őszinte, csak manipulálni akar.

Vivi pedig még akkor sem tudja jól előadni a dolgokat ha igaza van. Össze vissza beszél.

Mohval szerintem különösebb baj nincsen, az hogy mindenkivel jóban van az nem hiszem hogy nagy baj lenne.

Bálint, pedig Bálint. Én még őt, úgy igazán nem tudtam elhelyezni. De a Daninál normálisabb jóval, az biztos.

.

2020. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Robi,Merci
2020. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#2. Knapp Attila tényleg mestere volt a műfajnak.
2020. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!