Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Farm vip a csajok csak szerint...

Farm vip a csajok csak szerintem szánalmassak?

Figyelt kérdés
Mármint abban hogy minden párbajnál ha fut szavaznak mindig előjön hogy jajj lányt vitt ki vagy csak nem visz lányt meg ez meg az akkor most hol van az hogy egyenjogúság? Vagy csak akkor van ha nekik jó akkor lehet hangoztatni de ha már egy lányt visz ki egy fiú akkor már szemét... pl máté amikor kivitte SYDNEY-t ott is ez volt mert hogy már elege van a fiókból ez egy játék vagy hogy alapból szegény lánykákra nem lehet szavazni bezzeg a pofájuk olyankor nagy de ha munka van akkor külön van nekik férfi munka a tűzrakás férfi unka amúgy meg midig nyomják a feminizmust szánalom ez egy játék taktika nem értem miért kell ezen hisztizni ha pl döntőbe jut egy lány és egy pasi akkor adja fel a pasi mert lány ellen van nevetséges.....

2020. dec. 6. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég hülye mentalitás. Egy játék lényege az, hogy megnyerd, nem pedig a szociális érzékenység. Ha jobb taktika egy lányt kihívni, akkor nem értem miért nyarvognak vagy miért szerepelnek ilyen műsorban. Ráadásul unalmas is, mert a játék a szarkavarástól izgalmas, nem a jófiúskodástól.
2020. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is, nagyon. Eddig hazai műsorban ezt a szintet nem lehetett látni, inkább csak a neten. (Pl. ezen az oldalon a felnőtt kategória fullra ilyen nőkkel van tele.) Pár év és ez a szint lesz a tök alap... És ez nagyon gáz.
2020. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez a műsor alapból szánalmas, kerényihomárkamátéval az élen.
2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Minden este azért imádkozom hogy egyszer legyen tényleges problémátok az életben. Ha lenne, akkor az ilyesminek nem lenne súlya a szemetekben.
2020. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tényleg? honnan tudod hogy milyen problémáim vannak én nem ítélkezem feletted vannak gondjaim ettől függetlenül nem úgy élem az életem hogy ezeken rágódom végig és igen érdekelt hogy ki mit gondol erről én nem imádkozom hogy neked legyen problémád mentálisan így is van ahogy látom remélem kapsz segítséget majd jobbulást
2020. dec. 9. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez szörnyű. Sírjak helyetted is?
2020. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értek néhány hozzászólót. Ez a tévéműsörök kategória. Ha valaki nem néz valamit, lapozzon. Igazából valószínűleg annak még gagyibb az élete, aki egy ilyen kérdésbe beleköt.
2020. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!