Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hétfőtől szerdáig mi szokott...

Hétfőtől szerdáig mi szokott menni a Dunán a déli rövid híradó után?

Figyelt kérdés

Belinkelek egy-két olyan honlapot, mely TV műsort közöl:

[link]

[link]

[link]


Mindegyik honlap azt írja, hogy a Déli harangszó után 40 perces híradó van, s utána Nemzeti sporthíradó. Hétfőtől szerdáig a Dunán délben rövid híradó szokott lenni, az időjárás után reklám és ajánló nélkül jön egy műsor, melynek nem tudom, mi a címe, s azt sem, hogy meddig tart.

Miért nem írja egyetlen műsort közlő honlap sem, hogy a Déli harangszó után rövid híradó van, s miért nem írja egyetlen TV műsort közlő honlap sem a déli rövid híradó utáni műsor címét?



2021. márc. 24. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Most a Dunán megint egy titkos műsor megy, ami semmilyen műsorban nincs benne.
2021. ápr. 19. 12:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a titkos műsorváltozás már a koronavírus óta van. Miért nem írja egyetlen TV műsor sem a rövid híradó utáni műsor címét?
2021. ápr. 21. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Miről szól az a műsor?
2021. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt én is szeretném tudni. Ha rajtam múlna, akkor minden nap a déli harangszó után rövid híradó lenne. Az időjárás még érdekel, de a Nemzeti sporthíradó nem.
2021. máj. 2. 10:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megint titkos műsorváltozás van. Minden műsor azt hazudja, hogy híradó megy. Kapcsolják be a Dunát!
2021. jún. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!