Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most szerintetek az Arena4 át...

Most szerintetek az Arena4 át fogja venni a digi részét az angol bajnokságból?

Figyelt kérdés

Elég szétesőben van a digi és olvastam ezt a pletykát hogy az angol meccseket elviszi az Arena,ott vannak a Lehelék is szóval ja..


Már rohadt idegesítő ez a folyamat vándorlás,csak ebben az országban van ilyen..? Itt nem lehet nézni azt ott nem lehet nézni amazt..


2021. aug. 14. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugat-Európában általában elég kevés sportközvetítés megy "free tv"-ben, ott pl. a Digisport 3 csatornája mondjuk 3000 forint lenne, a Sport 1-2 2000 pluszban az alap előfizetési díjon felül stb.


Ingyen az lenne, ami az M4 Sporton megy. Vagyis az sem lenne ingyen, arrafelé háztartásonként kell fizetni a nálunk 2002-ben kivezetett tévé üzembentartási díjat, ami mondjuk 5-15 ezer forint között mozog havonta, ha van a háztartásodban olyan eszköz, amin lehet tévét nézni.

2021. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mondod? Most már nem csak a spanyol bajnokságot nem tudom nézni, de a Bundesligát sem. Az olasz azt hiszem, marad a Sport TV-n, az angol megosztva a Spíleren és a Digisporton, a francia is a Digisporton, de az a bajnokság a sok feka miatt nézhetetlen. A Bundesligát a '90-es évek közepe óta követem, de most először szorul ki a kínálatból. Azt nem értem, hogy a Sport TV és a Digisport az összesen 5(!) csatornájával miért nem képes megszerezni sem a spanyolt, sem a németet. A most zajló Union Berlin - Leverkusen meccset 3 különböző csatorna is adja (Spíler, Arena 4, TV4). Utóbbi kettőről még nem is hallottam. Ha a Sport TV - Digiport páros ennyire vérszegény, el fog süllyedni. Ha mondjuk közvetítenének holland-, belga-, vagy portugál bajnokságot (esetleg osztrákot), akkor még lenne valami értelme, de így...?
2021. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Számomra a sport tv már évek óta halottnak minősül :D Mikor még voltak azok a harmadik félidős idők,az jó volt de azóta.. A szakértők fele kb részegen megy be a stúdióba,mikor olasz kupát adtak a kommentátoroknak meg fingja nem volt a csapatokról.

Én olaszt meg angolt nézek,és most 2013 óta jól be voltam rendezkedve a digivel,jó kommentátorok és stúdiós emberek,akik tényleg látják és érzik is hogy mi történik nem csak a sablon szövegeket mondják,azt most megint felforog minden

Az Arénáról meg Tv4-ről én se hallottam még,honnan jöttek ezek elő?

2021. aug. 15. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Írtam püt. Remélem így is jó megoldás. :)
2021. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az Arénáról meg Tv4-ről én se hallottam még,honnan jöttek ezek elő?"


A TV4 lassan 16 éve létező tévéadó Magyarországon, mely többszöri névváltáson keresztül jutott oda, hogy 4! Story TV-ből TV4 lett. Az Arena 4 ugyanennek a Network 4 médiacsoportnak a sportcsatornája.


Semmi gond nincs azzal, hogy médiaügyekben hiányosak az ismereteid, én azt nem követem nyomon, hogy melyik csatorna, melyik bajnokságot adja. ;)

2021. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ezen megsértődtél?
2021. aug. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!