Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez után már az következik,...

Ez után már az következik, hogy ismert leszek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy van egy műsorvezető ismerősöm (másik sztori, hogy lettünk jóban) az egyik TV csatornánál. Abban a műsorban (többet is vezet, de az egyikben) lehetőség van nyerni ajándékokat, és elmondani dolgokról a véleményed. 10-ből 9-szer a diszpécser hív fel, hogy ha nem baj, bekapcsol adásba, mondjam azt, hogy X a helyes válasz (és márkás sminkcuccoktól kezdve samponig mindent nyertem már), vagy az, hogy mondjuk mondjam el a nyári kalandokról a véleményem, stb. Nem egyszer mondta, hogy menjek be hozzá élő adást forgatni.


Nyáron volt egy rendezvény, ahol az ismerősöm konferálta a programokat, fellépőket. Akkor is volt alkalmam, hogy a város előtt 'megmutassam magam'. Aztán volt egy másik rendezvényen egy 'tini banda', akik 'véletlenül' engem hívtak fel a színpadra, hogy velük énekeljek (aztán a fellépésük után a színpad mögött mondták, hogy ők is jóban vannak a műsorvezetővel, és ez amolyan 'lezsírozott' dolog volt).


Az osztálytársaim már azzal piszkálnak, hogy együtt vagyok a műsorvezetővel.


2010. aug. 31. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy :D
2010. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen következik, hogy ismert leszel, de ha jól taktikázol, akkor előfordulhat.
2010. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

melyik tv ez?

én sose nyerek semmit:s

2010. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mázlista!!!!!

Ha nekem is lenne egy ilyen ismerősöm se perc alatt híres lennék(csak a ravaszságon és az időzítésen függ minden, főleg, ha ilyen könnyű dolgod van).

Bezzeg nekem a leggazdagabb ismerősöm az egy ilyen ló tartó akinek óriási birtoka van. Elég híres a lovasok között(Somogyi lovas zrt.). Max annyit tudnék nála elérni, h egy csikót veszek tőle vagy vmi, csak nincs rá pénzem se.:/...Am visszatérve, ha tényleg van miért híresnek lenned(jó a hangod vagy jó műsorvezető vagy stb.) akkor igen ismert leszel, de ha semmihez sincs tehetséged akkor nehezen állod meg a helyedet.

2010. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Drágám csak Te szeretnél az lenni ,de mi nem:)
2010. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!