Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Várjátok már ti is a ma esti...

Várjátok már ti is a ma esti X-Faktort?

Figyelt kérdés
Én személy szerint annyit nevettem múltkor Gáspár Lacin, még jó hogy várom 😂😂🤣

2021. okt. 23. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem várom jobban mint máskor. Egy részt sem láttam, és így teljesen jó.
2021. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem várom. Szánalmas ami ott megy.
2021. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha az első, második, esetleg harmadik évad ismétlése menne, még meg is nézném. Az még tehetségkutató volt. Ami most megy, az inkább valami komédiának szánt, de kicsit sem vicces show műsor.
2021. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Nem nézem, szerintem vérciki az egész. A párom nézi a nappaliban, én meg a dolgozószobában ülök a gép előtt, így részeket hallok belőle, meg néha áthív az asszony ha valami érdekes, így van róla képem.

Az a zsűri egyszerűen siralmas, Csobot Adél meg kifejezetten borzalmas. Mindent elárul a műsorról hogy ott ő mentor lehet.

2021. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Lol, a sok Csobot Adél hater. A férfiak utálják, mert arról álmodoznak, hogy olyan pörgős, energikus, szexi csajuk legyen, de nem lesz, csak egy életunt, trottyos, a nők meg azért utálják, mert féltékenyek rá, hogy a pasijuk titokban rá csorgatja a nyálát. xD

Szánalmas ami az Adél-fronton megy az irigyeivel. Tipikus savanyú, búvalbaszott magyar mentalitás.

2021. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

5-ös

Nagyon el vagy tévedve.

2021. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Hát hogyne. Az irigyek általában ne vallják be, hogy irigyek.

Plusz a sok szemkilövető demokrata azt sem tudja feldolgozni az egybites agyával, hogy egy erdélyi csaj totál liberális és az rtl-nél van, míg a magyar P!nk, Tóth Gabi az ősmagyar keresztény táltosasszonyt játssza a fideszhű propagandacsatornákon. Ezért is utálják, mert a lipsi sztereotípiáknak teljesen ellentmond és fatal errort okoz az agyacskákban. Tóth Gabit is ezért utálják, mert habár P!nk szellemi örököse, aki a dragqueen férfit "jú gó gőrl!!!" felszólalással köszönti, addig mellette a Nemzeth új Emeséje is.

Mindkettőnél ezért jellemző ez az utálat, mert nem a polidiótak előre megtervezett skatulyáiba másznak bele, hanem független, erős nők saját gondolatokkal, eszmékkel és értékekkel.

Innen persze már nincs messze az sem, hogy az incelek miért utálják őket, a többit meg már leírtam és nincs mit tovább ragozni.

Mindenesetre azt facebookon leszűrtem, hogy az utálóik a profilképeiken általában nagyon csúnyák.

2021. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

5

Az a szánalmas,hogy ha valakinek nem szimpi a celebvilág pöcegödréből valaki,az egyből irigy. Te mindenkit szeretsz és szimpatikusnak tartasz?

2021. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Múlt héten még néztem, de egyelőre elég volt belőle.
2021. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem Puskas Peti elkepesztoen visszataszito ahogy jatsza magat… eddig vartam mindig, mert en jol szorakozom rajta. De ez az ember nekem eroltetett es elrontja az egeszet
2021. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!