Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elő fogtok fizetni a HBO...

Elő fogtok fizetni a HBO MAX-ra? Várod már?

Figyelt kérdés
Én igen, bar van ncorem, is de na azert 1590 ajandek ár erte. engem meggyozott, tetszik ez a lila felulet is.

#HBO MAX , HBO GO, HBO NOW, MAX GO, NetFix, VPN, Diszney+ Alle TV+, Prime Emezen video, Sztraz, ABC, #Yúrónevs, streaming, ing, nyakkendő, televizó, gossip girl, zoya jó csaj,
2022. febr. 3. 19:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Na ez igaz 10-es :D
2022. febr. 3. 22:59
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 aztán majd ne gyere sírva ha egyszercsak a chromecastod sem támogatja többé. :D
2022. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Veszek masikat. de nem hiszem h ezzel gond lesz :D
2022. febr. 4. 00:31
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem backup-nak amíg van maradni fog Ncore, de míg 3 éve napi rendszerességgel szedtem valamit, és folyamatosan a hely és az arány dilemmájával küzdöttem, tavaly már sokszor hetekig csak a jelenléti megtartás miatt léptem be.


A netflix elég erőteljesen beleszállt a tartalom gyártásba, az hbo meg egy "gyüjtő". Ncorenál előre kell gondolkodni, majd feliratot vadászni ... ha hajtogatáshoz bedobnék valamit háttérbe, már nem opció, de egy fáradt nap végén se. Akinek másból se áll az élete mint virágbolt böngészésből mert nincs munkája, annak nyilván jobb lehet egy ebéd árát megspórolni.


Nálam az induló "löket" a streaming felé rendszeresség volt. Kislányom vacsora után fél8-ig nézhet mesét. TVben ilyenkor vagy van valami vagy nincs ... leginkább baromság van reklámokkal. Ezért szedtem volna szorgosan ha lett volna virágboltban kisgyereknek szinkronos mese. Így jött be hbo go, majd netflix. Neki már semmi nem kell külön, és ez a családi békét pozitív irányba tolta ami simán megérte az előfizetési díjat.

2022. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
Csak tipp, de talán a virágboltban bóklászó delikvenseket próbálják becsalogatni, 1590-es árral van is rá esély. Nem kell töltögetni, csak rányomsz, és megy 4K-ban, van annyira lusta a nép, hogy ennyit megérjen :D Az már más kérdés, hogy ez talán a cukorka, és jövőre már 3K lesz az alapdíj, de mivel a 33% továbbra is érvényes a meglévő ügyfeleknek, az még úgy is 2K lesz. Egy gyorséttermi menü drágább már, tényleg simán megéri, így pedig, hogy most már Warner-Sony kombó, pláne.
2022. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Aktuális kérdés is megszületett ismét?:D
2022. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14. Ez így van, nekem is volt olyan idoszak, kb 1 év, amikor csak azért léptem be Ncorera, hogy ne toroljenek, de az ncorenak meg kell maradnia mellette.


15 szerintem is eljön az az idő, amikor dragabb lesz a HBO max, akkor vagy egy evre fizetek, vagy nem fizetek elo, marad az ncore ;)

2022. febr. 12. 14:22
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
Igazából, felnőtt az a generáció aki ennek a hőskorában tolta felfelé a dolgokat. A legtöbbje már dolgozik egy ideje inkább nincs ideje ezzel foglalkozni. Leépült a kalóz közösség, a 2000 után született embereknek nincsen meg mi az a tbp. Meg dirtywindowsoltam egy telepítőt a netről. A szoftver az eszközzel jön, a zene havi, 1500-ér korlátlanul azonnal ott van, a sorozat is HD-be a megjelenés napján eredeti szinkronnal, felirattal. A flix előtti időkben még dolgozni kellett ha az ember értelmes tartalomhoz akart jutni. Vagy fizetni a lemezekért, amik általában fos újraszinkronizált, megvágott igénytelen szar.k voltak. Ugyanez a zenével. Lehetetlen volt olyasmiket szerezni vidéken mint például egy Nine Inch Nails - The Fownward spiral. Torrenten meg ott volt. Nem volt rád kényszeritve a pop kultúra. Manapság már házhoz jön minden alternatív művészet.
2022. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
Eszembe sincs.
2022. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19 Sóher
2022. márc. 16. 15:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!