Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted is a nézettség...

Szerinted is a nézettség miatt juttatják ezeket az embereket tovább a megasztárba?

Figyelt kérdés

Genya-marha nagy tehetségnek nyilvánítják, közben meg tucat hangja van

az a nem magyar csaj (nem tudom a nevét)-bár jó a hangja, olykor azért elcsípni egy-két hamiskás hangot

11éves pici lánykák-őket alapból felesleges döntőbe tenni, mivel ha vége a műsornak pont úgy eltünnek mint az előző szériából a kis csaj (már a nevét sem tudom) amúgy meg még elég hamisan énekelnek ezek a gyerekek, van még hova fejlődniük. Bár az kétségtelen, hogy a korosztályukhoz képest csoda szép hangjuk van.

Szerintem a felsorolt személyeket a nézettség miatt tették döntőbe, hogy a furi emberekkel kiüssék az x-et! Szerinted?


2010. szept. 15. 17:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Ezek hamar le fognak morzsolódni.Genya szerintem semmi extra.A londoni csajt azért fogják kiejteni, mert nem tud magyarul(hiába van gyönyörű hangja, csak Mo.-n vagyunk).A kislányokkal az a helyzet, amit te is írtál.

Számomra az igazán tehetségesek egy része visszalépett(Soho music band, Petruska András), a többinek pedig szurkolok.(K.S. András, Lakatos Yvette)

Az x-be is van pár érdekes, akit én alapból nem engedtem volna tovább.

2010. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem is értem a londoni csajt. Minek jött el a magyar megasztárba? Ettől várja a hírnevet? Mert esetleg nálunk befutna (ez sem biztos),de hogy világhírű nem lesz az tuti. Nem értem miért nem valamelyik külföldi tehetségkutatót célozta meg. Oda talán nem fért be?
2010. szept. 15. 17:44
 3/31 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért jött pont ide.Szerintem bármelyik külföldi tehetségkutatóba eséllyel indulna, bár én is gondoltam rá, hogy talán ott nem volt elég.Meg érdekes, hogy az előválogatón elküldtek egy hapsit, mert nem tudott magyarul és azt mondták neki, hogy ez egy magyar tehetségkutató, őt pedig tovább engedték.Érdekes...
2010. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
ráadásul még mindig irritáló, hogy Tabánit hazaküldték az előző szériából, csak mert nem volt egyinég, csak egy átlagos ember a sok közül. Mester még be is szólt neki, hogy felejtse már el a Queen dalokat....ennyit róla. Az a srác akivel kiesett , az most jelentkezett. Neki is jó hangja van, de azt nem tudom,hogy most tovább ment-e.
2010. szept. 15. 17:57
 5/31 A kérdező kommentje:
az x-be pontosan kikre gondolsz? Nem nagyon emlékszem olyanra, akit csak nézettség miatt juttattak tovább. Pontosabban volt valaki, de nem emlékszem, hogy ki, csak arra, hogy meglepődtem, hogy tovább ment. Mondjuk Bodnár Attila se nagy szám, viszont nekem tök szimpi, de a hangja alapján a köv. körben kiesik.
2010. szept. 15. 18:04
 6/31 anonim ***** válasza:

Most pontosan nem emlékszem névre, de most fogom megnézni a 3. válogatót(még nem láttam), akkor visszanézek a régebbiekre is, és majd leírom pontosan kire/kikre gondoltam.Bár már eldöntötte a második válogató, hogy az x-et fogom nézni, mivel a kedvenc énekesem is benne van:D

Igazából, sok átlaghangút (ezt úgy értem, hogy szép-szép, de semmi extra, engem nem érint meg) engedtek tovább, főleg lányokból.

2010. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, Bodnár volt az egyik, igen, a többit még megnézem majd.Emlékszem, hogy volt még.De ahogy írtad, úgyis kiesnek majd ők.Sőt, sajnos egészen jók is kifognak.
2010. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

ki a kedven énekes? :D tippelek: az a lökött srác, aki olyan furin táncol? mindenki azért rajong, csak ezért tippelek rá.

http://www.youtube.com/watch?v=NqdmT2jhjKY

a 3. válogatón aki énekelte a Cserháti dalt, hát attól is mindenki hanyatt esik, meg én is ríttam, sokan mondják ezt. Szerintem meg csak azért hatódott meg Keresztes I. is, mert Cserháti egyik legszebb dala volt, és az emléke miatt. Ha valamelyik pörgős számát énekelte volna, tuti nem lenne elájulva tőle a "világ" :D Tök átlagos hangja van...

2010. szept. 15. 18:21
 9/31 anonim ***** válasza:

Nem, nem ő a kedvencem, de ő is durván nyomja.:D

Ő már rég énekes, Vastag Csaba.Bár a válogatón elég színpadias volt és nem épp a legjobb dalt választotta (szerintem), imádom a hangját, gyönyörűen énekel például lassú számokat.

A Cserháti dalra már kíváncsi vagyok nagyon, eddig azért nem néztem meg, mert egybe akarom megnézni a válogatót.:D

2010. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Popdarálóból ismerem a Csabát, én is imádtam, de mióta ismerem a tesóját, őt imádom :D neki is nagyon jó hangja van, és még szimpi is, hogy olyan kis szerény :D
2010. szept. 15. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!