Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Keresek egy régi fantasy...

Keresek egy régi fantasy sorozatot.A fiú át tudta változtatni a karjait benne????

Figyelt kérdés
Keresek egy sorozatot! Nekem dereng egy régi sorozat még a 2000 korszakból. Valahol a power rangers idejéből. Egy gyerekről szól aki képes volt a karjait átváltoztatni gépekké. És valami tojás formájú űrhajóban utaztak dimenziók között talán. O.o Lövésem sincs a szereplőkre vagy ilyesmi. Azt tudom hogy a hajó kicsinyített másának a darabjait keresték mindig. Talán még a kölyök klubbon is ment. Ennek valaki nem tudja a címét? :D 10 éve kísérti már legalább a elmémet XD

2022. okt. 14. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Generátor Rex?
2022. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem animacios mese. Hanem rendes sorozat. Eloszereplos.
2022. okt. 14. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Galidor? Nem tudom, hogy magyar tévén adták-e, én német csatornán láttam. Mellesleg elég hírhedt sorozat, részben a Lego pénzelte és majdnem csődbe is mentek tőle, mert akkora bukás volt.
2022. okt. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez lesz az. Ezer koszonet. :) Kozel 10 eve ez jar a fejemben O.o
2022. okt. 15. 06:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!