Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetrk jók a török...

Szerintetrk jók a török sorozatok/filmek? Szeretitek őket?

Figyelt kérdés
Vagy jobbak esetleg a dél-koreai/mexikói/brazil/ szappanoperák?

2022. okt. 17. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyiket néztem pár rész erejéig, de csak azért, mert jóféle török asszonyságok szerepeltek benne. =)
2022. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mind jo.. De egy nagyon jo amit vegig neztem.. Egy csodalatos asszony... De a favorit nalam osvaldo laport foszereplesevel a szerelem rabjai.. Imádom
2022. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegtelen szerelem is nagyon jo.. Pasi is joooo
2022. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretem nagyrészt, de azért nem minden sorozat tetszett. Az Álmodozó pl kifejezetten unalmas volt, nem kötött le. A nagyobb kedvenceim a Kiadó szerelem, Anya, Szulejmán, Yasamayanlar, Fatmagül, Bosszú
2022. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van belőlük jó és rossz is (mint kb mindenhol). Én személy szerint szeretem a török/mexikói/brazil sorozatokat, bár kellett egy kis idő amire megszerettem őket. A török sorozatoknál nekem speciel nem tetszik ez a nagy konzervativitás, a mexikói sorozatok ilyen téren sokkal tüzesebbek és szenvedélyesebbek. Viszont a török sorozatok sokkal fordulatosabbak és eredetibbek (persze ezeknél is megvannak a szokásos klisék). A több száz részes török sorozatokat viszont általában egy idő után elrontják, a végük felé már nincs is jóformán értelme a sorozatnak (jó példa rá a Tiltott gyümölcs, jól indult, de a végére teljesen unalmassá vált). Szerintem ha kifogsz egy jót, ami megfelel az ízlésednek, simán le tud kötni legalább annyira, mint egy világhírű amerikai sorozat.
2022. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!