Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sweet.tv miért emelte meg...

Sweet.tv miért emelte meg ennyire irreálisan az árait?

Figyelt kérdés

Először 3900.

Most csomagokra osztották:

15 nap ingyenes 110 csatorna

30 nap 390 Ft 110 csatorna

S (Small) 1900 Ft 35 csatorna

M (Medium) 4900 Ft 80 csatorna

L (Large) 6200 Ft 110 csatorna


És persze, hogy az MTV csak a legnagyobb csomagban van. 🙃



2023. ápr. 18. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Több felhasználó kiszolgálása az erőforrás igényeket is megnöveli, azt pedig valamiből fedezni kell. Erre jöhet még, hogy a tévécsatorna licencdíjak sávosan is emelkednek aszerint hogy hány felhasználóhoz kell eljuttatni, ami megint megdobja a csomagárakat.
2023. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 A Small szerintem nem éri meg. Még az RTL sincs benne.
2023. ápr. 18. 12:22
 3/11 A kérdező kommentje:

Bolgár TV is van a Small-ban BNT4.

Szerintük melyik magyar fogja nézni?

2023. ápr. 18. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne? Ha van, aki megfizeti! Piacgazdaság van!
2023. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem reálisak ezek az árak, mivel ugyanannyiba kerül most már, mint bármely vezetékes tévészolgáltatás, ugyanakkor a minőség, elmarad. Sok csatorna rosszminőségű SD, annak ellenére, hogy más szolgáltatónál már HD. Műsorvisszajátszás az RTL és a TV2 csatornáinál nincs, RTL+ és TV2 Play Prémium hozzáférés nem jár hozzá. Szerintem 2-3 ezer forintnál többet a teljes csomag nem ér meg, a 6200 forint durva túlzás.
2023. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 A Small nem ér 500 Ft-nál többet. Konkrétan alapcsatornák hiányoznak belőle, (RTL, stb.) de Fireplace és Aquarium 4K benne van. Meg valami ukrán és arab tv.
2023. ápr. 18. 20:15
 7/11 anonim válasza:
57%

Amúgy is zavaros cég, szlovákiában bejegyezve de az infrastruktúra Ukrajnában és a tulaj meg a vezetőség is mind ukránok.


Most gyakorlatilag drágább mint a többi szolgáltatóbb de azoknál ők adják a hálózatot meg eszközöket a szolgáltatáshoz

2023. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég jó szolgáltatás a Sweet TV, mivel 7 napos visszanézhetőséget, HD minőséget és sok csatornát kínálnak. Viszont árban én (is) magasnak találom, vagy csak az én pénztárcám soványabb, ha kedvezőbben adnák, lehet előfizetnék rá. Van néhány alternatíva, mindegyiknek más az előnye, meg természetesen az ára is.


Telekom TV GO: havi 3600 Ft 89 csatorna, vagy 2000 Ft/hó 30 csatorna. A közszolgálati adások ingyenesek, így rövid regisztrációt követően ki lehet próbálni a felületet. Több csatornánál van archív tv, amivel három napra nézhetők vissza meghatározott műsorok. A számlázás utólagos, szerződést kell kötni az oldalukon, hűségidő viszont nincs. Rendeléskor egy forintot sem kellet fizetni, a számla a következő hónap közepe körül jött meg. A hátránya, hogy aki önállóan rendeli meg, neki nincs HD TV (otthoni szolgáltatás mellé adott TV GO-ban van). A szerződés kötés és utólagos fizetés miatt először nem akartam előfizetni erre (jobban szeretem a prepaid szolgáltatásokat, mint a kötelezettséget), aztán győzött a kedvezőbb ár, 3600 Ft-ért 89 csatorna sokkal kedvezőbb, mint a versenytársak ajánlatai.


Mindig TV GO: 4999 Ft 64 csatorna (ehhez még hozzá adjuk a 14 ingyenes csatornát, akkor 78 csatorna műsora nézhető vele). Tehát 14 csatornáért semmit sem kell fizetni, amiből több FullHD minőségben nézhető. Vannak további csomagok is, pl. gyerek, szabadidő. Itt meghatározott TV csatornák 7 napra visszamenőleg nézhetők (ingyenesek egy része is).


Yettel TV: jelenleg csak előfizetéses ügyfeleknek rendelhető. Több csomag van, havi 2000 és 6000 Ft között. 7 napos visszanézési és 30 napos rögzítési lehetőséget kínálnak.


Direct One: 84 csatorna 4090 Ft havonta, ebből 33 adása nézhető vissza, vagy 67 csatorna 3090 Ft/hó, 27 visszanézhető. A szolgáltatásra egy év hűséget kell kötni, cserébe további akciókat és ajándékokat adnak.


Itt/Ott TV: Elég kedvezők az áraik, viszont náluk nincs visszanézhető TV. Ami nagy ebben a szolgáltatásban, hogy az alap csomag mellé akár egyenként is rendelhetünk csatornákat, ha valaki csak adott csatorná(ka)t nézi, akkor sokkal kedvezőbb árban elérhető, mintha ezért magasabb csomagra kellene előfizetnie.

2023. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az mosolyogtató, hogy az S csomag árát már ehhez az 1900 forintos állapothoz képest is tovább emelték 3300 forint talán, miközben a TV2 csatornákon, kb az a csomagnak a harmada, alig van nézhető adás, mert az online közvetítés korlátozva van.
2023. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek a korlátozások más online TV szolgáltatóknál is vannak. A TV csatorna jogtulajdonosa kötelezi a szolgáltatókat erre, akik sajnos mást nem tehetnek, mint megfelelni ennek. Csak hagyományos TV szolgáltatásnál nézhető az összes műsor.

Ez valóban nagyon lerontja a felhasználói élményt. De mint írtam, máshol is ugyanez a a helyzet, mivel meg van kötve a szolgáltatók keze. Ettől függetlenül jogos a felhasználók nem tetszése, hiszen ők kifizetik a szolgáltatás díját, és egy korlátozott szolgáltatást kapnak cserébe.

2023. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!